Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Директору психлікарні з Рівненщини встановили надбавку до зарплати

Фото - 4 Влада

Учора голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук підписав розпорядження про встановлення надбавок для директора комунального підприємства «Острозька обласна психіатрична лікарня» Павла Маєвського.

Відтак, вже з 5 жовтня і до кінця року пан Маєвський окрім заробітної плати, отримуватиме надбавку у розмірі 50% за напруженість. 

До слова, такі надбавки встановлюють на підстав того, що головні лікарі зазначених комунальних підприємств працюють на умовах типового контракту Міністерства охорони здоров’я України, відповідно до якого доплати та надбавки до заробітної плати погоджує орган керівництва, а саме Рівненська обласна рада.

У той же час розмір зазначених доплат та надбавок визначає не голова обласної ради – це регламентується Наказом № 308/519 від 05.10.2005 Міністерства праці та соціальної політики України та Міністерства охорони здоров’я України.  Зазначені розпорядження були видані на підставі подань самих головних лікарів, після того, як надані ними документи вивчили фахівці апарату обласної ради на предмет їх відповідності вимогам чинного законодавства України.

Читати також