Рівне Медіа

Діти з Авдіївки завітали у Рівнераду (ФОТО)

У Рівненську міську раду сьогодні завітали 22 дітей із міста Авдіївка Донецької області, їхні педагоги та рівненські волонтери. Спілкування з Володимиром Хомком розпочалося із пісень та віршів, які підготували самі діти. У свою чергу очільник Рівного подарував школярам із прифронтового міста пасхальні подарунки та вишиванки.

Дітей прийняв дитячий санаторій «Електронік – Рівне», у якому вони перебували майже два тижні. Це четверта група школярів з фронтового міста, які приїжджають до Рівного. Перші гостювали наприкінці минулого року, і відсвяткували з нами новорічно-різдвяні свята.

Школярі не тільки відпочивають у санаторії «Електронік–Рівне», але й за цей час побували на різноманітних екскурсіях у Львові, Острозі, Дубні. У Рівному для них уже провели екскурсію містом, були вони й у Музеї бурштину та відвідали багато інших цікавих місць.

Крім культурно-естетичної програми для школярів підготували цікаву розважальну програму. Діти відпочили в розважальному центрі в «Екваторі», де каталися на ковзанах, грали у боулінг.

Читати також