Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Дитсадок на Рівненщині перевірили на готовність до нового навчального року

http://oblrada.rv.ua

Дитсадок у Малинську - один з кращих в області. Такі враження справив на голову обласної ради Олександра Данильчука дошкільний навчальний заклад ясла-садок «Сонечко»  в селі Малинськ, що на Березнівщині.  Чи готовий заклад до нового навчального року, голова ради ознайомився під час робочої поїздки Березнівським та Сарненським районами.

Олександра Данильчука приємно вразили  умови, які для дошкільнят Малинська створили педагоги, батьки та місцева влада. В дитсадку зроблений сучасний ремонт, обладнані  ігрові  та спальні кімнати, санвузли оснащені сучасною технікою.

Систему теплопостачання тут також повністю оновили. Сталося це після перемоги в обласному  конкурсі проектів з енергоефективності. За  487 тис.грн., які заклад отримав на умовах співфінансування, в дитсадку замінили теплотрасу, встановили нові батареї з терморегуляторами, в ігрових кімнатах облаштували теплу підлогу. Також тут придбали електрогенератор та встановили сучасний котел.

Щоправда, для повноцінної роботи системи необхідно якнайшвидше зробити ремонт приміщення  котельні.  Ціна питання – 350 тисяч гривень. За словами завідувачки закладу Галини Іванюк, якщо влада області допоможе коштами, ці роботи виконають до кінця року.

Голова обласної ради Олександр Данильчук зауважив, що попереднє погодження обласних ради та адміністрації на виділення цих коштів є. І висловив сподівання, що на сесії обласної ради 7 вересня депутати питання підтримають, і таке фінансування буде передбачено змінами до бюджету.

«Влада області повинна активно підтримувати такі ініціативні громади, як ваша. Адже завдяки небайдужій позиції колективу, сільської ради та усієї громади, ви маєте сучасний дитсадок, якому можуть позаздрити навіть в обласному центрі. Те, що ви не лінуєтеся і берете участь у різних проектах та шукаєте фінансування, лише доводить, що майбутнє – саме за такими ініціативними громадами», - зауважив Олександр Данильчук.

За інформацією прес-служби Рівненської облради

Читати також