Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Дивні позначки на дорогах Рівненщини: людей закликають їх стирати

Сьогодні мешканці Рівненської області помітили дивні знаки біля доріг. Не виключено, що їх полишали для того, аби вночі десанти знали, де висаджуватись. 

Нині в області створені спеціальні мобільні групи, які розшукують осіб, які дестабілізують безпекову ситуацію в регіоні.

Про це повідомив керівник поліції Рівненської області Олексій Камишанський. 

Він також закликав людей як тільки виявлять підозрілі знаки - стирати їх або повідомляти до поліції. 

«Хотів би звернути вашу увагу на деякі знаки, які з’являються на асфальтових покриттях наших регіонів і можуть свідчити про роботу диверсійних груп. При виявленні таких знаків треба вживати заходи щодо негайного їх ліквідування. Будь-якими засобами, які у вас є. Треба їх або замальовувати, або стирати, або звертатись до поліції – зробимо це ми або служба ДСНС».

Читати також

02.12.2023 До вечора на території Рівненської області прогнозують збільшення опадів

Циклон приніс на Рівненщину сніг, крижаний дощ та ожеледицю. Наразі на державних дорогах в області працює 76 машин та механізмів підрядних організацій. На місцевих автошляхах - 33 одиниці техніки. Боротьба з негодою триває. Наразі внаслідок негоди знеструмленних населенних пунктів на території області не має. Проїзд на автодорогах всіх категорій забезпечено.  Телефони дорожніх служб, відповідальних за утримання доріг, за посиланням https://www.rv.gov.ua/news/na-rivnenshchynu-nasuvaietsia-nehoda-telefony-dorozhnykh-sluzhb Цілодобова гаряча лінія ДСНС - 0674006080: туди можна звертатися у разі виникнення надзвичайної ситуації на дорогах. Зважайте на негоду, плануючи поїздки. Кермуйте відповідально та безпечно. А краще - залишайтеся вдома.