Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Для дітей переселенців у Костополі влаштували хліботерапію

Для діток переселенців у Костополі організували хліботерапію.

Про це інформують у РОВА.

Зокрема, вони  малювали на борошні свої стани, заплітали косичку з віри, любові та надії, формували калач щастя та оздоблювали його бажаннями – символічними маковими зернятками. 

Це стало можливим у рамках проєкту «Ділимося хлібом». Такий майстер-клас проводили фахівці КУ «Костопільський інклюзивно-ресурсний центр № 2» Костопільської міської ради спільно із Фундацією імені князів-благодійників Острозьких та за підтримки Street Child. 

Тим часом мета заходу полягала в тому, щоб інтегрувати дітей, які через війну змушені були залишити домівки, в життя громади. І спільне випікання хліба, а також момент, коли його потрібно поділити, для цього чудово підходить.   

Разом із тим, за словами організаторів, терапевтична ідея заходу полягає в тому, щоб показати дітям, що добрі справи робити просто і надмірних зусиль для цього не потрібно. А ще важливо зрозуміти, що кожна людина – цінна.  

Фундація імені князів благодійників Острозьких розробила методику інтеграції та інклюзії внутрішньо переміщених осіб та людей із інвалідністю у місцеву громаду за допомогою проведення сесій виготовлення та ділення хліба. 

В рамках проєкту «Ділимося Хлібом», підтриманому Global Fund for Community Foundations , провели вже таких 12 заходів у громадах Рівненщини.

Читати також