Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Для дітей з реабілітаційного центру, що на Рівненщині, організували свято-пікнік (ФОТО)

https://www.guard.np.gov.ua

На честь завершення навчального року, відзначення Дня іменинника та Дня захисту дітей поліцейські охорони влаштували свято для вихованців Обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей, який знаходиться у селі Олександрія, що на Рівненщині.

Правоохоронці розповіли діткам багато потрібних та корисних речей, зокрема - про свою професію, про правила особистої безпеки під час літніх канікул, безпеку на дорозі, в парках, лісах та на водоймах. А також про те, що таке «тривожні» кнопки поліції охорони та де їх шукати у разі небезпеки.

Крім того, усі - і дорослі, і діти - влаштували пікнік на природі. Увага, спільне проведення часу навколо яскравого вогнища та дружня розмова за одним столом - дуже важливі для молоді, яка проходить реабілітацію в центрі. Адже його вихованці – це діти від 3 до 18 років, які потрапили в складні життєві обставини і чиє життя було сповнене небезпек та дуже дорослих проблем.

Наразі ж вони перебувають під опікою професіоналів у центрі в селі Олександрія, де для них створено умови для успішної соціальної адаптації та підготовки до самостійного життя.

Повідомляє Управління поліції охорони в Рівненській області

Читати також