Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Для новоствореного комунального закладу Рівненщини призначили директорку

Фото - Фейсбук

10 червня голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук підписав розпорядження про укладання контракту із ЯКОВЛЄВОЮ Ольгою Іванівною. Відучора і до 9 вересня 2020 року вона буде директоркою комунального закладу «Ветеранський простір» РОР.

Нагадаємо, депутати Рівненської обласної ради проголосували за створення комунального закладу «Ветеранський простір» 5 червня та виділили на його діяльність 350 тисяч гривень на цей рік. 

Першою справою закладу буде моніторинг всіх проектів, які подавали учасники бойових дій та спілок на Коордраду з питань ветеранів.

Читати також

25.09.2023 Один - помер, а інший - отримав травми: на Рівненщині судили винуватця ДТП, у якій постраждали юнаки

Прокурори Рівненської обласної прокуратури в суді довели вину жителя Вараського району, якому інкримінували порушення правил безпеки дорожнього руху, що призвело до смерті одного потерпілого та спричинило тілесні ушкодження іншому (ч. 2 ст. 286 КК України). Вироком Володимирецького районного суду чоловіка засуджено до 4 років і 6 місяців ув’язнення з позбавленням права керувати транспортними засобами на 3 роки. Прокурором доведено, що 29 березня 2022 року в селі Воронки, Вараського району тоді ще 38-річний житель цього ж села, не маючи посвідчення водія, сів за кермо автомобіля «Jeep Grand Cherokee». При цьому чоловік, рухаючись другорядною дорогою, не зупинився на нерівнозначному нерегульованому перехресті, не надав переваги в русі та зіткнувся з мотоциклом «Viper». В результаті ДТП 19-річний водій двоколісного транспортного засобу помер за кілька днів у лікарні, а 17-річний пасажир мотоцикла отримав тілесні ушкодження. У суді обвинувачений свою вину визнав. Згідно з вироком суду, окрім позбавлення волі, чоловік також має сплатити потерпілим близько 1 млн грн моральної та матеріальної шкоди. Вирок ще не набрав законної сили, сторони можуть оскаржити його до апеляційного суду.