Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"Для підрозділу Юрій став рідним, немов син": війна забрала життя талановитого військового із Житомирщини

25 березня 2022 року на Донеччині, загинув навідник механізованого взводу старший солдат Хасанов Юрій Рустамович. Для юнака це був не перший контракт із ЗСУ та бригадою. Родом Юрій з Любарського району Житомирської області, йому було лише 22 роки.

Хлопець був надзвичайно позитивною людиною. Постійно усміхненим, жартував.

Завжди йшов до мети. Був цілеспрямований, в короткий час освоював нові навички від кермуванням автомобілем до навичок володіння СПГ-9.

Цей хлопець випромінював позитив з кожної клітинки власного тіла.

Для підрозділу Юрій став рідним, немов син. Користувався повагою солдатів, сержантів, офіцерів. Для нього не існувало задач які він відкладав «на потім», все виконував чітко та досконало.

Любив щоб у всьому був порядок.

Цей хлопець був закоханий у життя. Намагався дати все найкраще оточуючим. Після ротації планував одружитися та поїхати з коханою у весільну подорож автомобілем, який придбав ще місяць тому.

Він мав військовий потенціал, який планував реалізувати в бригаді. Вдома у старшого солдата залишилися батьки та троє сестер.

Джерело - 30 окрема механізована бригада ім. князя Костянтина Острозького.

Читати також

26.05.2022 Окупант сфотографував себе на Polaroid і помилково залишив фото в пограбованій квартирі на Київщині

Ймовірно, окупант залишив фотографію, бо не знав, що вона проявляється з часом. “Я знайшла його (фото – УП) 14 травня під килимом. Перед цим бачила, що мій фотоапарат Polaroid пошкоджений і я навіть його не вмикала (думала, що могли щось в нього покласти). А коли побачила фото, то зрозуміла, що солдат подумав, що він не працює, так як фото спочатку чорне. Йому треба час проявитися”, –  розповіла Валерія.  Її квартира знаходиться в житловому комплексі “Грін Ярд”, там російські солдати жили три тижні.  “Нас не було у період окупації у місті. Були наші сусіди, які весь час (приблизно три тижні) жили у підвалі. З їхніх слів, нашу квартиру вони почали грабувати першочергово, не знаю чому, можливо, тому що тільки в нас висів кондиціонер”, – припустила  власниця.  Валерія розповіла, що російські військові вкрали з її квартири понад 10 золотих прикрас, але не брали хрестики, навіть з діамантами. Також забрали інші невеликі цінні речі. “Я подзвонила у поліцію, але вони так і не передзвонили і не приїхали. Я відклала фото і фотоапарат, щоб передати потім їм”, – додала Валерія. 

26.05.2022 Українські військові хірурги провели операцію, яка не має аналогів у світі

В мобільному госпіталі виконані вже 2 такі операції і врятовано життя наших воїнів. "Завдяки надскладним технологіям на професіоналізму наших військових хірургів, поранені вже самостійно ходять по палаті. Такі операції при бойовій травмі нирки не мають аналогів в світі. Військові хірурги України тримають стрій та впроваджують сучасні малоінвазивні операції для порятунку важких поранених", - додали в Командуванні.