Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Для вісьмох комунальних закладів Рівненської області обрали керівників

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

Сьогодні під час засідання третьої сесії Рівненської облради розглядали низку кадрових питань. Депутати обирали керівників вісьмох комунальних закладів.

Так, генеральним директором КЗ «Рівненський обласний спеціалізований центр реабілітації дітей з органічними ураженнями центральної нервової системи з порушенням психіки та паліативної допомоги дітям» став Володимир Боярчук. «За» проголосував 61 депутат.

Управління майновим комплексом Рівненської обласної ради очолив Андрій Пехотін. Про це ми повідомляли тут: Депутат Рівненської облради очолив комунальне підприємство.

Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф і надалі очолюватиме попередній керівник Андрій Бортнік.

Генеральним директором Рівненського обласного центру психічного здоров’я населення став Олег Колбач. Його підтримали одноголосно – 63 обранці.

Олександр Бухало буде очолювати Урвенський психоневрологічний диспансер, а Обласною школою вищої спортивної майстерності керуватиме Леонід Камлочук.

Четверо охочих було очолити Рівненську обласну станцію юних туристів. 27 голосів набрав Андрій Герасимчук, 35 депутатів підтримали кандидатуру Ірини Євушко, це більша половина, а відтак до голосування за інші кандидатури не дійшли. Серед них була і нинішня очільниця закладу Ольга Криж.

45 депутатів захотіли бачити керівником Рівненського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Володимира Южакова.

З усіма вищезгаданими контракти укладуть на 3 роки.

А от директора Навчально-курсового комбінату не обрали. Була лише одна кандидатура – Володимир Маліченко. Для його призначення забракло депутатських голосів.

Читати також

06.12.2021 У Рівному на новому кільці Макарова-Дубенська кришиться асфальт

У Рівному на перехресті Макарова-Дубенська, яке нещодавно відкрили для руху транспорту, вже з'явились перші вибоїни. За словами директора з будівництва Миколи Яворського, на асфальті зафіксували викришування вехнього шару асфальту. "Ми самі не можемо зараз на даний момент сказати в чому ця причина і від чого вони появились. Бо в тому місці є, а в тому немає. Весь один асфальт, ми ложили за день. Скрізь все нормально, а в двох місцях появились оці викришування. Ми сьогодні на основі битої емульсії висушили дріб'язок щебеневий, і думаємо що ми сьогодні ці пошкодження усунемо," - каже Микола Яворський.