Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

До чого готувались Тельцям і чому Дівам треба забути про доброту: гороскоп на 15-те грудня 2021 для усіх знаків Зодіаку

Фото з відкритих джерел, ілюстративне фото.

Овен 

Самолюбство може завести Вас в напружену ситуацію. Немає нічого поганого в рішучості зробити все по-своєму, особливо коли Ви впевнені у власній правоті. Але Ваша стратегія може обернутися лише тимчасовим заходом. В іншої людини є трохи краща ідея, але гордість не дає Вам визнати це. Що ж, в усякому разі обидва ви згодні, що наводити мости – важлива справа.

Телець 

Відкиньте сумніви і повірте, що Ви здатні на багато що. Спробуйте щось новаторське, незвичне, невідоме – і отримаєте грандіозний результат. Але ні в якому разі не вважайте, що нове варто спробувати тільки тому, що старе нікуди не годиться. В консерватизмі Тельця немає нічого поганого.

Близнюки

Зустрівши людину, чиї цінності і погляди радикально відрізняються від Ваших, не поспішайте її відштовхувати. Краще визнайте, що варто послухати і зрозуміти іншого. Хтось, може, й не дотягує до Ваших стандартів, але живіть самі і дайте жити іншим. Широта кругозору – корисна якість.

Рак

Дбати про здоров’я – це не тільки одягатися тепло, але і вчасно відпочивати і не обтяжувати себе зайвим стресом. Часто ми не звертаємо уваги на сигнали, які посилає нам організм, поки він не заб’є на сполох. Чи не загрожує Вам щось подібне зараз?

Лев 

Не шукайте чужого схвалення, а робіть те, що самі вважаєте за потрібне і правильне. Стверджуючи свої цінності, Ви зовсім не обов’язково кидаєте виклик чужим. Як правило, Ваш результат говорить сам за себе. Нехай говорять; не витрачайте дихання на суперечки, а краще робіть свою справу.

Діва

Серце у Вас добре, і Ви звикли тримати слово. Але Ви, можливо, трохи недооцінюєте свої здібності, а цікава задача тільки погіршує ситуацію. Вкрай важливо – і причому для всіх – відразу встановити правильну планку.

Терези

Може посилитися дисбаланс між особистим життям і професійною діяльністю. Оточуючі не розуміють, чому Ви так прагнете до успіху. Намагайтеся менше говорити про роботу і більше – про те, що об’єднує Вас з близькими. Про робочі справи поговоріть з колегами. Для кожної аудиторії свої теми!

Скорпіон

Ви прекрасно уявляєте собі цінність мрії. Але як же неприємно, що інші не розуміють Вас і навіть відверто заважають! Але, можливо, вони просто хочуть, щоб Ваші мрії не були відірвані від реальності? Повірте, що оточуючі не такі вже неправі. Постарайтеся поставитися до їхньої своєрідної підтримки з розумінням.

Стрілець

Навіть якщо Вам не дуже хочеться спілкуватися з людьми, знайте, що є всі шанси завести корисне знайомство або нахапатися цікавих ідей. Спілкування приховує величезний потенціал. Не варто ховатися від світу, інакше Ви ризикуєте упустити можливість, яка принесе масу користі.

Козоріг

Немає нічого поганого в тязі до розкоші. Але під впливом сластолюбної Венери Ви можете почати нарікати, що поточний рівень доходу не дозволяє вести бажаний спосіб життя. Чи означає це, що потрібно перетворюватися в аскета? Ні! Просто ретельніше продумувати свої витрати. Або подумайте, як почати заробляти більше.

Водолій

Ви будете схильні живити мало реалістичні надії. У разі сумнівів краще сказати “ні”. Не дуже покладайтеся на чужу здатність вирішити Ваші проблеми. Зараз краще вичікувати, спостерігати і уникати навіть самого привабливого впливу з боку. Вам можуть заморочити голову, але серце не обдуриш.

Риби

Сміливо приймайте заслужені похвали. Але що щодо тих, хто Вам допомагав? Ці люди вклали у загальну справу свій час і сили і теж заслуговують згадки. Перерахуйте всіх, хто доклав руку до результату. Виставляючи успіх спільним досягненням, Ви заробите загальну повагу.

Читати також