Рівне Медіа

До Рівного на медичну конференцію приїхали іноземні лікарі

Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні методи лікування порушень ритму серця» відбувається у Рівному.

Науковці з Польщі (Польське кардіологічне товариство), Києва (Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова) та Рівненщини обмінюються досвідом у застосуванні сучасних методик лікування.

Учасників представницької конференції привітав міський голова Рівного Володимир Хомко. Він підкреслив важливість тем, що обговорюватимуть під час конференції, для здоров’я нації.

У Рівному діє програма “Здоров’я рівнян”. Цього року з міського бюджету було виділено 5 млн.грн. на лікування серцево – судинних захворювань. Таким чином пацієнтів з гострим інфарктом міокарда оперують безоплатно.

Начальник Управління охорони здоров’я м. Рівне Віктор Іськів зауважив, що така програма, окрім нашого міста, існує лише у столиці. У решти обласних центрах такого немає.

У роботі конференції бере участь професор, доктор медичних наук, екс-президент Польського товариства порушення ритму серця з Любліна Анжей Кутарський. Йому 71 рік , майже третину життя він живе з пересадженим серцем. Пан Анжей працює у трьох клініках, їздить по світу та бере участь у медичних конгресах. Каже, у Польщі на рік роблять понад 200 операцій з пересадки серця. Єдина проблема – дефіцит донорських органів. Професор переконаний, з пересадженим серцем можна жити якісно та активно.

Управління охорони здоров'я м. Рівне

Читати також