До Рівного з новою програмою завітає Христина Соловій (ВІДЕО)

https://kasa.in.ua

24 листопада о 19:00  у Рівненському міському будинку культури відбудеться концерт Христини Соловій.

Квитки можна придбати за посиланням. 

Презентація нового альбому Христини Соловій «Любий друг» у Рівному: особливий музичний вечір, сповнений чуттєвої лірики

Налаштуйте камертон свого настрою на чисте глибоке звучання янгольського голосу! До Рівного їде Христина Соловій із новим бендом та довгожданим альбомом «Любий друг». І вже 24 листопада в Міському будинку культури співачка зустрінеться з рівнянами, аби презентувати те, над чим працювала останнім часом, те, чим живе, про що мріє, а що намагається забути й відпустити, – те, що склало основу творчого доробку, її авторські пісні, які вперше представить своїм слухачам, привідкривши завісу таємниці свого особистого життя.

Довгождані авторські композиції Христини Соловій – у пошуках довершеності музики та слова

Щирі, натхненні розповіді драматичних історій у теплій атмосфері осіннього музичного вечора. Що може бути кращим, коли за вікном дощить і вітер зриває останнє пожовкле листя?!

Приходьте на музичне побачення з Христиною Соловій! Це буде душевний музичний діалог, сповнений одкровень і зізнань. Адже пісні, які цього вечора Христина презентуватиме, це її досвід, її переживання та емоції.

За словами співачки, їхні джерела можуть бути такими різними: зустрічі з людьми, драматичні історії знайомих і рідних, колізії літературних сюжетів – усе, що її вражає і зачіпає, чим щиро переймається і що проживає. Її пісні про те, що її надихає, торкає, болить, що не робить байдужою. «Але найбільш складно писати так, наче кожна історія – про тебе, про неї, про кожного з нас. Це потребує неабиякої майстерності», - ділиться авторка.

Live-сольник Христини Соловій у Рівному, який не можна пропустити!

Відчуйте цей великий згусток емоцій! Цілковито зануртесь у проникливе звучання такого чуттєвого й ніжного голосу, яким володіє лише така вишукана і романтична і така глибока сучасна співачка, як Христина Соловій!

Кожен, кому пощастило хоч раз почути Христину вживу, може стверджувати, що її виступи вражають справжністю та відвертістю, високим професіоналізмом і нереальною енергетикою та неймовірно теплою атмосферою. Тож кожен виступ вокалістки – це щоразу нова емоція, новий погляд, нове сприйняття навіть добре знайомих хітів, якими вже встигли стати пісні «Тримай», «Хто, як не ти», «Fortepiano».

Приходьте на концерт самі, парами, у компанії друзів і дорогих людей – не важливо! У компанії Христини кожен почуватиметься затишно, бо цього вечора вона чекає саме Вас.

Ви вже в передчутті незабутнього вечора з улюбленою співачкою та презентації її нового альбому?

Поспішіть до кас міста, адже шанувальники творчості Христини Соловій пильно стежать за її концертним графіком і розкуповують квитки заздалегідь! Зекномте час і зусилля – замовте квитки на нашому сайті! У будь-якому випадку Ви не переплачуватимете, бо ми реалізовуємо квитки в мережі наших касах та онлайн без сервісного збору.

Христина Соловій в соціальних мережах:

facebook.com/khrystyna.soloviy

youtube.com/khrystynasoloviy

instagram.com/soloviyka

soundcloud.com/khrystyna-soloviy

Організація концертів та співпраця - [email protected]

Контакт для преси - [email protected]

Організатор - © 2018 Susy Production