![](https://rivne.media/media/img/650/2024/04/2024041913315667.png)
Із учнями Рівненського ліцею №13 поспілкувався художник-карикатурист і лідер гурту OT VINTA Юрій Журавель.
Про це повідомили в Управлінні освіти Рівного.
"Діти із величезним задоволенням спілкувались із фронтменом, перегортали сторінки музичної, художньої творчості митця. Юрій презентував власну історичну книгу "Знай наших", календар з відомими постатями минулого і сьогодення, історичну розмальовку. Зі слів художника, ідея створити розмальовку на історичну тематику виникла давно, адже малюнки набагато краще сприймаються дітьми. Разом з директорoм Михайлом Бєліком були визначені подальші вектори співпраці", - йдеться у дописі.
![](/media/img/650/2024/04/202404196802.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404199899.png)