Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

До центру радіаційної медицини в Гомелі привозять опромінених на ЧАЕС окупантів

Білоруський республіканський науково-практичний центр радіаційної медицини та екології регуларно приймає опромінених російських солдатів. Саме тих, які перебували на захопленій ЧАЕС. 

Про це повідомляє Telegram-канал «Беларускі Гаюн» пише LB.ua.

Видання опублікувало інформацію, що до центру приїхали близько 7 медичних ПАЗів. З фотографії видно, що в машинах є люди.

Голова асоціації чорнобильських туроператорів України Ярослав Ємельяненко висловив думку, що російські окупанти зазнали радіаційного опромінення, коли облаштовували собі позиції в надзвичайно радіоактивному Рудому лісі.

За його словами, є правила поводження на цих територіях, яких ні командування, ані солдати не дотримались. Також 28 березня стало відомо, що поблизу Зони відчуження ЧАЕС російські війська транспортують та зберігають десятки тонн артилерійських снарядів.

Читати також

25.05.2022 "Всі - проти росії": окупанти шоковані, що весь світ підтримує Україну зброєю

«Америкоси притягли підкріплення їм, зброю. Там Америка і весь світ, нах*й! Все туди ху*рять, зрозумів, підкріплення їм, бл*дь! Всі - проти Росії», – говорить один окупант іншому. Він додає, що розмовляв із колегою, який займається поповненням для їхньої армії: Піз*єц, каже, братан, піз*єць. Молодняк, каже, довбо*би їдуть. Я взагалі в ах*ї. Заїхали туди, а вони без броників, без ніх*уя. Пішли до магазину пиво купувати...