Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Досі готують їжу на вогні і ночують у підвалах: як живе звільнена Буча (ФОТО)

Буча. Вулиця Вокзальна. Саме тут 27 лютого українські війська розбомбили колону російської техніки. Фото, які облетіли весь світ, наче з пекла. Але тут, виявляється, весь цей час жили  люди - і це шокує, передає Укрінформ.

Буча вже кілька днів без окупантів, але побут людей мало чим змінився. Вони досі готують їжу на вогні і ночують у підвалах, адже там тепліше, бо в хатах немає вікон.

Від вибухів виносило навіть двері. Благо, коли дах є над головою.

Фото Олега Ревеги

Читати також

28.05.2022 Є загроза ударів із території Білорусі - Генштаб про ситуацію на Волинському напрямку

На Волинському та Поліському напрямках визначені підрозділи збройних сил республіки білорусь продовжують виконувати завдання з посилення охорони білорусько-українського кордону. Про це йдеться у зведенні Генерального штабу Збройних сил України 28 травня. Зазначене угруповання посилено маневровими групами радіоелектронної боротьби, що діють вздовж державного кордону України. Продовжується підготовка офіцерів запасу для потреб комплектування підрозділів військово-повітряних сил та військ протиповітряної оборони у навчальних закладах республіки білорусь. В район населеного пункту Лунінець Брестської області переміщено дивізіон ОТРК “Іскандер-М”. Зберігається загроза завдання ударів по об’єктах інфраструктури та підрозділах Сил оборони з території республіки білорусь.