![](https://rivne.media/media/img/650/2020/06/dtp-u-rivnomu-netvereziy-vodiy-vikhav-u-elektropor20200622_6932.jpg)
В Рівному вулиці Київська сталась дорожньо-транспортна пригода. Як повідомили у патрульній поліції області, водій автомобіля Nissan не врахував дорожньої обстановки, не обрав безпечної швидкості, не впорався з керуванням, виїхав за межі проїзної частини та в’їхав у електроопору.
До того ж, патрульні запримітили, що водій може бути нетверзий. За результатами проходження тесту за допомогою «Драгера», це підтвердилось – вміст алкоголю в крові сягав 1.72 проміле.
На 37-річного рівнянина склали два адміністративні протоколи – за керування авто у нетверезому стані та за спричинення ДТП.
До слова, за вихідні рівненські патрульні упіймали 19 нетверезих керманичів.