![Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото](https://rivne.media/media/img/650/2020/12/rivnyanam-na-zamitku-yakikh-pomilok-ne-varto-dopus20191224_5189.jpg)
64 працівники дитячих садків Рівного хворіють на коронавірус. Два дошкільних заклади - №40 і 42 перебувають на карантині. Про це повідомляє видання "Радіо Трек".
В інших садках не працюють ще 25 груп.
Серед школярів - 64 хворих. Ще сотня хворих - працівники навчальних закладів. Через це на самоізоляції ще 18 працівників та 1146 учнів, а це 33 класи.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відомо, коли школярі Рівного підуть на зимові канікули.