Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Дзеркальна дата 21.12.2021: коли загадати бажання і що не варто робити цього дня

Фото з відкритих джерел, ілюстративне.

21 грудня – День зимового сонцестояння. Цей день вважається одним з найбільш енергетично сильних. На думку астрологів, ретроградна Венера не послабить впливу світил. 

Що не можна робити у дзеркальну дату 21.12

  • Не рекомендується в цей день занадто багато відпочивати і спати, вдаватися до лінощів і ледарства.
  • Категорично не можна бажати зла будь-кому, інакше воно може повернутися в триразовому розмірі.

Гороскопи кажуть, що особливо сильний вплив дзеркальної дати відчують представники зодіакальних знаків Овна, Раку, Терезів та Козерога. Але інші знаки також можуть скористатися магією чисел. Для цього потрібно дочекатися ще одного «числового дзеркала» — коли на годиннику буде 21.12 та загадати заповітне бажання.

День 21 грудня підходить для наведення ладу в домі, для оновлення інтер'єру та прикрашання ялинки, для позбавлення від всього, що застаріло і віджило своє. Йдеться не лише про предмети обстановки — негативні думки, старі образи, переживання про втрачені моменти — це теж ті речі, яких потрібно безжально позбуватися. Підходить день для того, щоби планувати майбутнє, дарувати позитивні емоції близьким.

Читати також

23.08.2023 Гороскоп на 23 серпня для всіх знаків зодіаку: що пророкують зорі

День переосмислення та оцінки своїх вчинків – як у професійній, так і в особистій життєвій сфері. Можна проводити роботу над помилками, робити висновки та визначати нові мету та завдання. Тим, хто стурбований своєю кар'єрою, зірки рекомендують трохи пригальмувати: зараз зусилля успіхом не увінчаються, тож потрібно взяти таймаут і нагромадити необхідні для роботи сили – як фізичні, так і моральні.