Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Фельдшерка з Луганщини з-під обстрілів вивезла дві машини "швидкої" допомоги

Фельдшерка бригади швидкої медичної допомоги з Лисичанська Світлана Клос разом із батьком вивезла із зони обстрілів два автомобілі "швидкої" допомоги. 

Про це повідомляє МОЗ. 

- Для російських нелюдів звичайна справа — цілеспрямований обстріл лікарень та закладів охорони здоров'я. За час війни понад 300 медзакладів пошкоджені окупантами. Один із них — підстанція швидкої допомоги на території шахти «Карбоніт».

На початку квітня Карбонітська підстанція вже зазнавала обстрілів. В один із днів Світлана їхала на роботу, щоб забрати речі та документи. Проте, коли приїхала до медзакладу, то зрозуміла, що він вже не може функціонувати, через значні пошкодження. Проте там знаходились ще дві машини "швидкої" допомоги. 

Порадившись із батьком вона вирішила забрати автівки, адже вони можуть ще послужити для порятунку поранених в інших місцях. З двох «швидких» акумулятор був лише на одній, тож спочатку до дому перевезли одну машину, а пізніше, на тому ж акумуляторі, - іншу. 

Того ж дня Світлана Клос разом із батьком знайшли ще один акумулятор, сіли за кермо «швидких» та відігнали машини в місто Бахмут Донецької області. Там ключі від двох автівок були передані колегам із Дніпра, які виїхали на зустріч Світлані.

Жінка працює в медичній системі з 2014 року, її будинок на сьогодні знищено, але вона ризикувала власним життям для того, щоб два автомобілі «швидкої» зі зруйнованого медзакладу продовжували рятувати життя українців.

Читати також

25.05.2022 Поблизу Маріуполя росіяни відбудовують залізницю, щоб "нажитися"

"Терміново розпочати роботи з ремонту зазізничного полотна в Маріуполі та ст. Сартана. Також повідомляють про одночасну спробу відновлення залізничних колій в районі Волновахи. Декілька десятків мільйонів долларів – достатня мотивація і справжня мета окупаційної влади Маріуполя», – сказав Андрющенко. Окупанти почали відновлювати залізницю через проблеми із відновленням роботи морського порту.

25.05.2022 Дівчинка з Чернігова продала свої коси за 3,5 тисячі гривень, щоб допомогти ЗСУ

“В Інтернеті я побачила, що дівчата обрізають волосся під каре і за це, взагалі, можна отримувати гроші. Я ж раніше цього не знала. Я вирішила поїхати до перукарні, обрізати волосся, продати та віддати гроші на ЗСУ”, — розповідає Кіра. “У нас є друзі, які служать в ЗСУ. Зараз вони під Луганськом, їх там близько 20 людей. Вони зараз збирають на рації, тепловізори”, — розповідають батьки.