Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Фінансовий гороскоп на тиждень: на кого зі знаків зодіаку чекає прибуток 18-24 вересня

Добре, коли грошей багато, і дуже погано, коли мало, і тут день на день не припадає.

Овен

Фінансовий успіх чекає на тих представників знака, які дотримуватимуться складеного раніше професійного плану і не відступатимуть від нього ні на крок: за наполегливість на них чекає нагорода.

Телець

Велика ймовірність втрати коштів або цінних речей, але цього можна уникнути, дотримуючись хоча б мінімальної обережності: не носити з собою великі суми і не одягати дорогі прикраси.

Близнята

Перш ніж ухвалити важливе рішення фінансового штибу, представникам знака необхідно порадитися з тими, кому вони довіряють цілком і повністю – їхні рекомендації не дадуть помилитися.

Рак

Небажано брати гроші чи речі у борг – навпаки, необхідно повернути все, що не належить представникам знака, а було колись взято на якийсь час, але чомусь затрималося в кишенях чи шафі.

Лев

Бюджетоутворювальним у цей час може стати не основне заняття, а хобі – головне, скористатися ситуацією, яка дозволить вивести улюблене заняття з другого на перший план.

Діва

Для вирішення фінансових питань тиждень несприятливий – не варто укладати договори та підписувати контракти, які передбачають серйозний прибуток: швидше за все, отримати його не вдасться.

Терези

Вихід зі складної фінансової ситуації, в якій опинилися представили знака, підкаже підсвідомість, яка дасть пораду за допомогою сну: необхідно звертати увагу на сновидіння цього тижня.

Скорпіон

Небажано ділитися своїми професійними планами – особливо якщо вони передбачають фінансову вигоду – з колегами: у їхньому середовищі перебувають люди, які не проти скористатися чужими ідеями.

Стрілець

Зірки не рекомендують звертатися до начальства з проханням підвищити заробітну плату – цього тижня воно перебуватиме не в кращому настрої, тому, найімовірніше, відмовить.

Козоріг

Гроші, витрачені цього тижня – особливо, якщо направити їх на добрі справи – дуже швидко повернуться до представників знака у потрійному розмірі, тому небажано скупитися.

Водолій

Будь-які сумніви, якщо дати їм волю, не дадуть досягти поставленої раніше професійної мети, а отже відтермінують отримання прибутку, тому необхідно вірити в себе і діяти активно і цілеспрямовано.

Риби

Небажано давати гроші у борг: представники знака можуть перекрити потік фінансової енергії, який надсилає їм Всесвіт, тому краще відмовити – зрозуміло, під пристойним приводом.

Читати також

01.10.2023 Що зірки нам пророкують: гороскоп на 2-8 жовтня

Від 3 жовтня 2023 року на 9 місяців негативна кармічна точка – Чорний Місяць (Ліліт) – увійшла у знак Діви та приносить нові випробування на теми цього знака: робота, побут, здоров'я. Але це і нова можливість розв'язати кармічні вузли, тобто усвідомити та визнати власні помилки, свої сильні та слабкі сторони шляхом переосмислення, що дозволяє компенсувати свої недоліки та посилити переваги.

23.08.2023 Гороскоп на 23 серпня для всіх знаків зодіаку: що пророкують зорі

День переосмислення та оцінки своїх вчинків – як у професійній, так і в особистій життєвій сфері. Можна проводити роботу над помилками, робити висновки та визначати нові мету та завдання. Тим, хто стурбований своєю кар'єрою, зірки рекомендують трохи пригальмувати: зараз зусилля успіхом не увінчаються, тож потрібно взяти таймаут і нагромадити необхідні для роботи сили – як фізичні, так і моральні.