Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Фінляндія направила військових до кордону з рф через наплив мігрантів

Фінляндія направила військових до кордону з росією через наплив мігрантів. 

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Yle

Зазначається, що фінські військові прибули на КПП "Вартіус" на кордоні з рф, щоб допомогти прикордонникам звести тимчасовий захисний заслін від мігрантів. 

Начальник прикордонного пункту, капітан Йоуко Кіннунен розповів, що у безпосередній близькості від шлагбаумів будуються захисні споруди, тобто тимчасові перепони на державному кордоні.

"Цей захід щодо забезпечення роботи прикордонного пункту", – сказав він.

Керівництво фінської прикордонної служби повідомляє, що ніч на прикордонних станціях минула спокійно. У суботу притулок запросили 67 осіб.

Крім того, фінські прикордонники зазначають, що принаймні деякі з прохачів притулку були "виштовхнуті через кордон" проти їхньої волі.

Як сказав Кіннунен, люди, які вчора перейшли кордон, поводилися агресивно щодо російської прикордонної влади, коли їх "виштовхували від російського прикордонного посту в бік Фінляндії", а потім закрили за ними ворота, тож повернення на російську територію стало неможливим.

"Поведінка останньої групи, що складалася з 20 осіб, показала, що вони не хочуть в'їжджати до Фінляндії", – каже Кіннунен.

За його словами, на кордоні також було чути гнівні вигуки щодо російських прикордонників.

 

Читати також