Гол Степанюка приніс перемогу "Вересу" в спарингу з "Карпатами"

Завдяки голу Руслана Степанюка рівненський "Верес" у спарингу переміг львівські "Карпати".

Про це повідомляють у пресслужбі "Вереса".

Гра пройшла на тренувальній базі львів'ян у Бартатові. Таким чином обидві команди заповнили міжнародну паузу у чемпіонаті Української Прем'єр-ліги.

Карпати - Верес - 0:1

Верес (перша половина гри): Когут - Протасевич, Гончаренко, Вовченко, Сміян, Яго, Куція, Луан, В.Шарай, Степанюк, Гайдучик.

Верес (друга половина гри): Ющишин - Гакман, Мельник (Баран, 91), Чечер, Шевченко, Кучеров, Кльоц, Дахновський, Лепський (Волчков, 91), Годя, Мрвальєвич.
в.о. головного тренера: Олег Шандрук.

Гол: Степанюк (58).

Спаринг у Бартатові команди провели у форматі чотирьох таймів по тридцять хвилин. Таким чином Олег Шандрук дав пограти максимальній кількості футболістів. І попри по-літньому спекотну погоду - команди видали доволі бойову гру.

Гострими моментами суперники обмінялися вже на старті. Денис Мірошніченко виконав небезпечний штрафний удар, загрожуючи воротам Богдана Когута. А Руслан Степанюк, спіймавши відскок від газону, завершував швидку атаку червоно-чорних ударом метрів з дванадцяти. В обох моментах м?яч пройшов повз ворота.

У другому таймі два хороших моменти мав Владислав Шарай. Спершу його постріл низом в кут в ефектному стрибку парирував Олександр Кемкін. А згодом - м'яч після красивого обвідного удару на виконання пішов повз хрестовину.

Рівняни забили наприкінці першої години гри. Після кутового біля воріт Карпат Луан розвинув атаку другим темпом. Із правого кута штрафного майданчика він по-хокейному накинув м'яча "на п'ятачок", де Руслан Степанюк встиг підставити ногу - 0:1.

У третьому таймі небезпечним, але неточним ударом відзначився Віталій Дахновський. А після удару Валерія Кучерова Карпати врятувала стійка.

Щоправда, могли забивати і львів'яни. Вадим Ющишин у стрибку вигріб м'яча з-під дальньої стієчки після дуже точного удару від Ореста Кузика.

Також у цій грі варто відзначити дебют у складі першої команди сімнадцятирічного Владислава Волчкова.

Перемога, яка безперечно повинна додати рівнянам настрою у виїзному поєдинку чемпіонату проти Полісся 15-го вересня.