Рівне Медіа

Голова РОДА зустрівся з представником Уповноваженого із захисту прав людини в Рівненській області

День прав людини - міжнародне свято, що відзначається 10 грудня за пропозицією Генеральної асамблеї ООН, знаменуючи річницю ухвалення Асамблеєю Загальної декларації прав людини в 1948 році. Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль обговорив питання забезпечення прав громадян із регіональним представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Рівненській області Андрієм Преподобним.

"Дотримання прав людини - це ті нерушимі цінності, довкола яких повинні об'єднуватися усі. Ми повинні йти цим шляхом і в жодному разі не сходити з нього", - підкреслив Віталій Коваль.

Як зауважив Андрій Преподобний, для цього захисникам прав людей потрібна підтримка всіх органів влади.

"Забезпечення прав людини має стати пріоритетом в роботі будь-якого владного органу. Так як порушення прав людини, зазвичай, лежить в площині взаємовідносин громадянина і держави", - зазначив представник Уповноваженого з прав людини.

Віталій Коваль і Андрій Преподобний домовилися про допомогу обласної влади у вирішенні порушень прав людей на Рівненщині, якщо такі фіксуватимуться. "Рівненщина - територія рівних можливостей для всіх громадян. Це наше правило і його будемо дотримуватись", - резюмував Віталій Коваль.

Пресслужба Рівненської ОДА

Читати також