Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Головне – знищити їх усіх: вчитель із Полтавщини боронить країну від московських загарбників

Олег на псевдо «Вчитель» у мирному житті навчав старшокласників двом дуже важливим дисциплінам: захист Вітчизни та трудове навчання. Каже, за роки роботи у школі виховав чимало достойних українців, які зараз боронять країну від московських загарбників.

– На своїх заняттях я не втомлювався повторювати учням, що кожен українець мусить досконало володіти військовою справою, аби змогти захистити свою Батьківщину у протистоянні з нашим одвічним ворогом - московією. А ще, повинен бути працьовитим, гарним господарем та вправним майстром своєї справи, аби розбудовувати Україну.

Захищати країну «Вчитель» навчав сумлінно: і на полігони возив, і стріляти вчив, і укриття та вогневі позиції облаштовувати. А головне – показував школярам власний приклад мужності. У 2014 році одним із перших добровільно пішов воювати у складі 92 окремої механізованої бригади.

– Коли прибув у бригаду, я одразу розповів командуванню про свій бойовий досвід в Афганістані. Там я виконував різноманітні завдання у складі розвідувального підрозділу, тож у 92-ій мене теж відправили у розвідку.

«Вчитель» розповідає, що за півтора роки в бригаді разом із побратимами успішно виконали чимало цікавих бойових завдань: «язиків» брали, засідки, диверсії влаштовували, плацдарми захоплювали...

Після демобілізації Олег повернувся до вчителювання у рідну сільську школу та із ще більшим завзяттям продовжив навчати школярів Вітчизну захищати. Відкинувши марнування часу на стройову підготовку, він передавав юнакам новий здобутий в боях досвід, закликав готуватись та попереджав, що повномасштабна війна з росією не за горами...

І був на 100% правий! Та коли 24-го лютого чоловік знову їхав до районного військкомату, то був уже не один. Поруч зі своїм вчителем їхало чимало колишніх учнів – випускників школи, серед яких і син. Хтось відправився у бойові бригади, хтось – у підрозділи територіальної оборони. «Вчитель» запевняє, куди б не потрапили хлопці, на рахунок їхньої підготовки – абсолютно спокійний.

– Мої хлопці – це справжні сини України. Вони навчені, морально підготовлені, фізично загартовані. Я впевнений, у боях із загарбниками вони покажуть себе як вправні, хоробрі воїни. Як це показують щодня тисячі захисників України.

Чоловік зараз воює на Донеччині у лавах однієї з механізованих бригад. А в рідному селі на Полтавщині Олега з перемогою чекають чотири маленьких онучки і ціла купа школярів, яких треба навчити Україну захищати. Цього разу служити «Вчитель» потрапив у піхоту, бо в бригаді вирішили, що вже застарий для розвідки. Та воїн запевняє, що не важливо у складі якого з підрозділів знищувати ворогів. Головне – знищити їх усіх. Аби діти і внуки жили у вільній, незалежній, демократичній країні!

Джерело - ФБ сторінка ООС.

Читати також