Головні пліткарі за знаком зодіаку

Гороскоп пліткарів розповість про представників тих знаків зодіаку, які найменше вміють зберігати в таємниці чужі секрети. Звичайно, не можна стверджувати, що всі люди, народжені під цими знаками, мають довгий язик. Як і не варто бути впевненим, що інші знаки зодіаку заберуть ваші секрети з собою в могилу. Однак саме з цими трьома знаками варто бути обережними, бо вміння тримати язика за зубами - не про них.

Овен

Овен дуже товариський за своєю натурою. У нього завжди багато знайомих, і з усіма він на короткій нозі. Овен уміє налаштувати людей до себе, і люди охоче діляться з ним найпотаємнішим. Однак тут варто пам’ятати, що в цих знаків зодіаку погано тримається язик за зубами. І вже дуже скоро ви з прикрістю дізнаєтеся, що ваш секрет став надбанням суспільства.

При цьому Овен ще й не проти поміркувати в інших компаніях про те, наскільки ви мали рацію чи ні. Тому в будь-якій компанії саме Овни є джерелом “гарячих” новин. Але якщо вам потрібно, щоб про якусь інформацію дізналося якомога більше людей, то тут допомога представників цих знаків зодіаку буде неоціненною. Можете не сумніватися: Овен швидко "рознесе" інформацію.

Близнюки

Близнюки – ще один знак зодіаку, який абсолютно не вміє зберігати чужі таємниці. Причому на відміну від наївного та простакуватого Овна, який просто не тримає язик за зубами, Близнюки ще й використають вашу таємницю так, щоби виставити вас у непривабливому світлі. Ці знаки зодіаку не гребують тим, щоб прикрасити свою розповідь нереальними подробицями й подати історію так, як вигідно саме їм.

При цьому на відміну від Овна, який так само охоче ділиться своїми секретами як і чужими, власні таємниці Близнюки ретельно оберігають і нікому не видають. Тому з цим знаком потрібно бути вкрай обережними.

Діва

Діви, звичайно, менш підступні в цьому плані, аніж Близнюки. Однак і їм не варто розголошувати свої секрети. Ці знаки зодіаку просто обожнюють ділитися чужими таємницями. Як тільки вони дізнаються ваш секрет, тут же обірвуть телефони всіх близьких, і не дуже, спільних знайомих.

І через кілька днів вашу таємницю буде знати пів міста, а ви станете помічати на собі багатозначні погляди й ловити криві посмішки. Діви люблять буквально “обгризати” чужі секрети. Навіть коли інші вже послухали та забули, Діви постійно повертаються до цієї теми, щоб обговорити її знову.

Читайте також