Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Голову Рівненської облради нагородили Подякою Національної спілки письменників України

Фото - Рівненська обласна рада

Голові Рівненської облради Олександрові Данильчуку вручено Подяку Національної спілки письменників України за багаторічну співпрацю з Рівненською обласною організацією Національної спілки письменників України, підтримку та сприяння розвитку творчої діяльності письменників Рівненщини, популяризацію вітчизняної літератури та української книги місцевих авторів. Про це повідомляє Рівненська обласна рада.

Фото - Рівненська обласна рада

Високу нагороду пану Данильчуку вручила голова Рівненської обласної організації Національної спілки письменників України Ірина Баковецька-Рачковська. Цьогоріч обласний осередок організації відзначає 35-літній ювілей.

Щороку за підтримки Рівненської обласної ради та Рівненської облдержадміністрації на Рівненщині вручають обласну літературну премію імені Світочів та низку інших премій, що засвідчує передусім іміджеву підтримку місцевих літераторів. 

"Ця висока нагорода стала для мене несподіванко. І тому це приємніше в рази. Я переконаний, що українська література - це не просто талановито написані тексти, які цікаво читати. Це живий організм, який віддзеркалює те, чим живе наше суспільство, наша країна. Тому підтримка місцевих авторів завжди була одним з пріоритетів обласної влади. В області діють відповідні програми, які заохочують наших письменників та допомагають видавати їм нові книги", - зауважив голова обласної ради Олександр Данильчук. 

Фото - Рівненська обласна рада

Читати також