Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Гороскоп на 13 серпня 2021 року для всіх знаків Зодіаку

Фото - відкриті джерела

Успіх буде супроводжувати тих, хто займається інтелектуальною діяльністю.

Особливо пощастить науковцям, дослідникам, письменникам, журналістам. Обдумуючи важливі питання, слід закликати в порадники інтуїцію — вона, а не розум чи логіка, допоможе — в разі необхідності — зробити єдино правильний вибір, інформує ТСН.

Гороскоп на 13 серпня для Овнів

Висловлювати зауваження оточення необхідно не в різкій — на жаль, звичній для вас — формі, а м'яко і ненав'язливо — в такому разі вам не доведеться особливо напружуватися — вас зрозуміють з пів слова.

Гороскоп на 13 серпня для Тельців

Зайва самовпевненість може бути прийнята близькими вам людьми як бажання нав'язати їм свою волю, тому вони будуть опиратися такій лінії поведінки усіма доступними їм способами.

Гороскоп на 13 серпня для Близнят

Де б ви не були — в офісі або вдома, — не поспішайте з головою іти в роботу, натомість приділіть час сім'ї і насамперед дітям — почитайте з ними, пограйте або подивіться хороший мультфільм.

Гороскоп на 13 серпня для Раків

Якщо у взаєминах із партнером накопичилися нерозв'язні, на ваш погляд, проблеми, саме час обговорити їх, а не заганяти  вглиб — це може привести до серйозного конфлікту, аж до розставання.

Гороскоп на 13 серпня для Левів

Гарний настрій, що супроводжує вас з самого ранку, допоможе вирішити всі питання цього дня — як професійні, так і особисті — головне, не брати на себе зайве — чуже — навантаження.

Гороскоп на 13 серпня для Дів

За необхідності ухвалити важливе життєве рішення, зробіть це саме зараз — зірки зійдуться таким чином, що з кількох варіантів можна вибрати єдино правильний.

Гороскоп на 13 серпня для Терезів

Переймаючись питанням, як жити далі, придивляйтеся і дослухайтеся до того, що відбувається навколо, — відповідь обов'язково прийде, головне, не упустити її в суцільному потоці інформації, що надходить до вас.

Гороскоп на 13 серпня для Скорпіонів

Спілкуючись з колегами, не розкривайте свої професійні секрети і плани на найближче майбутнє: непорядна людина може втілити в життя вашу ідею, видавши її за свою, а вам залишиться тільки розвести руками.

Гороскоп на 13 серпня для Стрільців

Ганяючись одразу за декількома професійними "зайцям" — тобто, справами — ви, відповідно до відомого прислів'я, ризикуєте не зловити жодного: досягне успіху тільки той, хто зосередиться на чомусь одному.

Гороскоп на 13 серпня для Козорогів

Не варто брати на себе підвищені професійні зобов'язання — краще витратити час і сили, які підуть на марну роботу, на якесь приємне заняття — наприклад, на своє хобі.

Гороскоп на 13 серпня для Водоліїв

Сімейні негаразди, ймовірні в цей день, не привід для серйозних конфліктів: найкращий спосіб здолати розбіжності, які бувають у всіх, — знайти спільне, що об'єднує, заняття.

Гороскоп на 13 серпня для Риб

Енергію, яка необхідна для роботи, можна черпати в спілкуванні з рідними людьми, благо, останнім часом вони весь час перебувають поруч із вами: літні канікули і відпустку поки що ніхто не скасовував.

Читати також