Гороскоп на 17 липня 2022 року для всіх знаків Зодіаку

Овен

Ми часто чуємо, що маємо радіти малому. Краще мало, аніж нічого! Мало того: із дрібниць складається велике ціле. Прогрес досягається невеликими кроками – кожен з яких ми робимо впевнено та без страху.

Телець

Іноді продукти залежуються в холодильнику або кухонній шафі роками, а потім ми з жахом дивимося на термін придатності, що минув колись, і відразу викидаємо “біологічну зброю”. Настав час навчитися так само ставитися до емоційного вантажу, який нам доводиться нести.

Близнюки

“З найкращих спонукань” – цікава фраза. Люди роблять щось ніби для нас і заради нас, але керуються своїми уявленнями про хороше – і виходять одні проблеми. Хтось із близьких може вважати, що знає, що для Вас краще. Але якщо Вам від цього не краще, не соромтеся спрямовувати чужі старання.

Рак

Всесвіт недвозначно натякає, що Вам час відпочити. Як мінімум, варто послабити хватку і перестати так жорстко контролювати ситуацію. Цілком можливо, що ця жага контролю пов’язана з тим, що Ви не довіряєте нікому, крім себе. Але кому від цього гірше? Розслабтеся!

Лев

Багаті люди нерідко цінують не так нову можливість заробити, як шанс набути ще більшого успіху. Багатьох із них давно не мотивують гроші як такі. Вони вже задоволені тим, що мають. Але коли людина має успіх, гроші зазвичай не змушують себе довго чекати! Успіх та оздоровлення банківського рахунку: ось що обіцяє Вам новий день.

Діва

“Не робити з мухи слона” – хороша порада, але Діві наслідувати його особливо важко. Річ у тому, що Ви як ніхто вмієте помічати дрібниці – і як ніхто усвідомлюєте їхню важливість. Саме тому особливо важливо дивитися на приводи для занепокоєння під правильним кутом. І… не робити з мухи слона!

Терези

Краса в очах того, хто дивиться. Дивлячись у калюжу, один бачить бруд, а другий – зірки. Будь-який погляд суб’єктивний. Так, у нас є вибір – у тому числі вибір не триматися за перше враження. Саме про це важливо пам’ятати зараз.

Скорпіон

Надмірності мають наслідки – різні. Похмілля вранці або раптове перетворення пряжки на ремені на кубик Рубіка, коли дуже треба в туалет, – серйозний привід пошкодувати про надто рясні виливи. Але в інших випадках краще більше, ніж менше. Втім, у Вашому випадку сьогодні міра дуже важлива. Перебір не принесе ні радості, ні користі.

Стрілець

В усіх колись був начальник чи менеджер, який розумів, що таке “мотивувати співробітника”, приблизно ніяк. До декого це просто не доходить, адже потрібна і уява, і просто інтелект, щоб підібрати потрібні слова. На щастя, це у Вас вийде!

Козоріг

Уявіть: двобій топових боксерів, і раптом на перших кількох секундах – нокаут! Тисячі людей витратили купу грошей на квитки, подію висвітлюють десятки каналів – і раптом виявляється, що нічого не буде! Це велике розчарування, але часом треба вміти прийняти й таке. Іноді швидке завершення якогось процесу – це далеко не найгірше, що може статися.

Водолій

Уявіть: на Вас чекає серйозна операція, настав час знайомитися з хірургом – а він із тижневою щетиною, пахне пивом та цигарками та одягнений у футболку з виконавцем важкого металу. Звичайно, про книгу не судять з обкладинки, але нерідко імідж сильно впливає на сприйняття професіоналізму. Якщо хтось у Вашому житті хоче дати Вам мудру пораду, спочатку він повинен дати Вам привід довіряти собі.

Риби

“Сліпа віра” не потребує доказів. “Кохання сліпе”, і ми не помічаємо недоліків коханого чи коханої. Але часом нам не потрібні очі, щоб побачити правду. Очі можуть обдурити нас – але серце пильне, і якщо воно вказує Вам на якийсь факт чи аспект ситуації, варто послухатись!

Читайте також