Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Гороскоп на 24 серпня для усіх знаків Зодіаку

 

Гороскоп для Козерога

Сьогодні слід очікувати появи на шляху невеликих труднощів або недоброзичливого ставлення з боку колег. Нові любовні зв'язки нічого, крім проблем і розчарувань, не принесуть. Не виключені зрада або розчарування.

Гороскоп для Водолія

Важкий, небезпечний день. Невдачі можуть переслідувати з самого ранку. Ймовірно, чоловікам-Водоліям зроблять привабливу пропозицію, але не поспішайте давати згоду: результат може бути вельми сумнівний. Жінкам-Водоліям буде важко перемогти в собі страх і сумнів.

Гороскоп для Риб

День небезпечний станом напруги і перевтоми. Ділова поїздка не принесе задоволення і користі. Не виключена поява на вашому шляху безлічі дрібних неприємностей, які можуть довести вас до відчаю. Рекомендується не концентрувати свою увагу на цьому, а швидше лягти спати. Літнім Рибам може прийти звістка, якого вони давно чекали.

Гороскоп для Овна

Зростають духовні і творчі можливості. Винахідливість і твереза оцінка подій дозволить впоратися з несподіваними новинами, пригодами або нестандартними ситуаціями. Дуже сприятливий час для сімейних відносин, для вступу в шлюб, позитивних змін в особистому житті, зачаття. Існує ймовірність поліпшення фінансового становища в результаті виграшу або вдалої покупки. Сконцентруйте свою увагу на дітях - вони так потребують вашої підтримки.

Гороскоп для Тільця

Сприятливий день, пов'язаний із засвоєнням космічної енергії, набуттям любові, прощенням. Девіз дня - любов, спокій і злагода. Постарайтеся більше часу провести з коханою людиною, це благотворно позначиться на вас обох, так як ви зарядіть один одного енергією творення.

Гороскоп для Близнюків

Сприятливий день для Близнюків творчих професій. Девіз дня - великодушність, спілкування і душевна рівновага. Комерсанти сьогодні можуть зіткнутися з проблемами: не виключені фінансові втрати або поява на шляху невеликих труднощів, особливо, якщо нові задуми відносяться до розряду ризикованих. Увечері можливі ускладнення взаємовідносин через дії одного з домочадців.

Гороскоп для Рака

Вас, як і раніше, будуть переслідувати різні проблеми з оточуючими. Всі проблеми вирішаться, якщо ви будете діяти обдумано і обережно. Вам необхідне усамітнення і тимчасове відсторонення від навколишнього світу. Вірогідні невеликі проблеми зі здоров'ям.

Гороскоп для Лева

Сприятливе розташування зірок дозволить вам блиснути своїми талантами, розкрити свій творчий хист, проте слід побоюватися обману чи наклепу таємних недоброзичливців. Не виключено, що через надмірну довірливість або наївність в життєвих питаннях ви станете мішенню для нападок або злих жартів. Поїздки, зустрічі та нові справи, пов'язані з розширенням поля діяльності, принесуть позитивні результати.

Гороскоп для Діви

Сприятливий день для Дів творчих професій. Девіз дня - душевна рівновага, спокій і злагода. Зірки розташовані так, що жінки зможуть блиснути своїми талантами, розкрити свій творчий хист. Чоловікам-Дівам слід очікувати появи на шляху невеликих труднощів або недоброзичливого ставлення. Зірки не рекомендують діяти напролом, особливо якщо нові задуми не обіцяють принести швидкого результату.

Гороскоп для Терезів

День покаяння, духовного осяяння, цілительства. Відкладіть намічені зустрічі і контакти на наступний тиждень. Сприятливі подорожі, фізичні навантаження, творча робота. Зверніть увагу на здоров'я. Хороший день для лікування методами народної медицини.

Гороскоп для Скорпіона

Вам необхідне усамітнення і тимчасове відсторонення від навколишнього світу. Присвятіть день спілкуванню з дітьми. Ви відчуєте себе комфортно. Взаємна прихильність і любов зігріє і заспокоїть душу. Можливо, що, не чекаючи від життя багато, ви пов'язуєте зі своїми дітьми великі надії, і вони вас не обдурять. Швидше за все саме цей день дозволить вам вирішити сімейну проблему.

Гороскоп для Стрільця

Несприятливий день для Стрільців-комерсантів. Сьогодні вони можуть зіткнутися з проблемами: не виключені фінансові втрати або поява на шляху серйозних труднощів, особливо якщо нові задуми відносяться до розряду ризикованих.

Читати також