Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Гороскоп на 26 травня 2021 року для усіх знаків Зодіаку

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

День, коли можна робити тільки добрі справи, оскільки будь-які негативні прояви характеру, такі як заздрість, жадібність, ненависть і злоба, обов'язково будуть покарані. 

Овен (21.03 — 20.04)

День сприятливий для наведення ладу вдома: можна — і треба — затіяти генеральне прибирання, пересортувати речі, віддати нужденним непотрібні речі, за що вони обов'язково скажуть вам спасибі.

Телець (21.04 — 21.05)

Найбільш затребувана для вас в цей день риса — стриманість: намагайтеся, хоч це буде і непросто, не розпочинати конфлікт із людьми, які вас оточують, першими і не реагувати на чужі провокації.

Близнята (22.05 — 21.06)

Необхідно максимально дотримуватися рівноваги між професійним і особистим життям — найменший перекіс в один із боків може викликати невдоволення начальства або коханої людини.

Рак (22.06 — 22.07)

Найкращий засіб боротьби з поганим настроєм — наведення чистоти і ладу в будинку, якщо ж ви ще й забезпечите йому аромат затишку — наприклад, завдяки свіжій випічці — то про негатив зможете забути надовго.

Лев (23.07 — 21.08)

Визнавши помилки, допущені в минулому, ви гарантовано не повторите їх в майбутньому, так що не пошкодуйте часу і зусиль на те, щоб провести аналіз своїх вчинків і зробити з них необхідні висновки.

Діва (22.08 — 23.09)

День сприятливий для початку поїздки, про яку ви давно мріяли: якщо дозволить епідемічна ситуація, можна вирушати не тільки на денну автобусну екскурсію, а й на відпочинок до найближчого моря.

Терези (24.09 — 23.10)

Не допускайте того, щоб до вас торкалися сторонні — і не завжди доброзичливо налаштовані — люди, тому від відвідування перукарні або сеансу масажу сьогодні краще відмовитися.

Скорпіон (24.10 — 22.11)

Свою професійну перевагу, навіть якщо воно об'єктивна має місце бути, сьогодні не варто нікому демонструвати — далеко не всім сподобається така лінія поведінки.

Стрілець (23.11 — 21.12)

День, коли в усьому необхідно дотримуватися міри — від взаємин із людьми до харчування: надмірності не найкращим чином вплинуть як на дружбу і любов, так і стан фігури.

Козоріг (22.12 — 20.01)

Не намагайтеся вербально — або за допомогою дій — дати відсіч людині, яка виявляє агресію стосовно вас: не встигнете озирнутися, як вона отримає своє — закон бумеранга сьогодні працює швидко і чітко.

Водолій (21.01 — 18.02)

День, незважаючи на свій будній статус, сприятливий для спілкування з природою і близькими людьми: прогулянка на свіжому повітрі, та ще й з сім'єю, не тільки оздоровить вас, але і підніме настрій.

Риби (19.02 — 20.03)

У цей день можна — і треба — повертати борги: якщо немає можливості віддати все одразу, виплатіть хоча б невелику частину — зрештою, навіть найдовша дорога починається з маленького кроку. 

Джерело.

Читати також