Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Гороскоп на 27 квітня для усіх знаків Зодіаку

Козоріг

Постарайтеся не занурюватися повністю у свої особисті інтереси і улюблені заняття. Залиште місце для спілкування. Подумайте про близьких, які можуть страждати від вашої неуважності. Можливі проблеми зі здоров'ям - досить імовірний нервовий зрив. Проведіть неділю в спокійній сімейній обстановці. Відпочинок на природі може відновити сили. Не можна зловживати спиртними напоями.

Водолій

День символізує втрати. Тому уникайте великих покупок, обмежте витрати, дбайливіше ставлення до речей. Потурання власним слабкостям, небажання протистояти спокусам і спокусам можуть ускладнити у Водоліїв сімейні відносини з партнером або привести до гострого розчарування. У будь-якому разі не плануйте на сьогодні ділових зустрічей, відвідування масових заходів.

Риби

День символізує перетворення і трансформацію. Можливі несподіванки як приємні, так і не дуже. Ймовірно, вам пощастить укласти вигідний контракт. Потрібно сконцентрувати всі сили і увагу, тільки в цьому випадку вас чекає успіх. Однак не визначних успіхів. Матеріальні досягнення необхідно співвідносити з духовними устремліннями і ідеалами. Інакше можливий душевний дискомфорт.

Овен

Небезпечний, критичний день. Перетворення космічної енергії негативно позначаться на здоров'ї. Особливо це стосується людей похилого віку і осіб з чутливою нервовою системою. Можливі різкі і раптові перепади в настрої, головний біль, кісткові захворювання. Шукачам пригод і любителям екстравагантності рекомендується на деякий час стримати свій запал - вірогідні зіткнення зі сторонніми людьми, які закінчаться не на вашу користь, можлива кризова ситуація, небезпечна для життя.

Телець

День несе подвійну характеристику. У першій половині дня вірогідні зустрічі і контакти. Ви зможете активно включитися в партнерські відносини, зміцнити зв'язки, розширити коло спілкування. Однак зросте не тільки ваша товариськість, але і марнославство. Це може привести до проблем як в особистих взаєминах, так і в кар'єрі.

Близнюки

День сприятливий для духовних роздумів, вивчення ремесел, фізичних навантажень. Спілкування в галасливій компанії, застілля або прийом гостей може привести до страждань або конфліктів з близькою людиною. Рекомендується усамітнення, зосередженість, заглибленість у себе. Займатися можна тільки найбільш нагальними побутовими проблемами. По можливості відкладіть справи на інший день, присвятіть день сім'ї, походу в ліс, читання.

Рак

Починається період переоцінки цінностей. Матеріальні досягнення будуть порівнюватися з духовними устремліннями. Ви будете здатні сконцентруватися на своїх внутрішніх змінах. Можливо, у вас відкриється дар пророцтва. Вночі можливі благі віщі сни.

Лев

Небезпечний для здоров'я день. Можливі різкі і раптові перепади в настрої, головний біль, інфекційні захворювання. Слід стримати прагнення до ризику, небезпеки і екстравагантних вчинків - вірогідні любовні невдачі або зіткнення зі сторонніми людьми, які закінчаться не на вашу користь. Дрібні неприємності можуть зіпсувати вам настрій. Сьогодні посилюються дар передбачення і інтуїція, але необхідні стриманість і такт у спілкуванні.

Діва

Критичний день. Можливі різкі і раптові перепади в настрої. Особливо обережними повинні бути неврівноважені люди з чутливою нервовою системою, схильні дратуватися через дрібниці. У чоловіків похилого віку можливий серцевий напад, так що ведіть відповідний спосіб життя і не вирушайте  наодинці далеко від будинку.

Терези

Хороший день для подорожей, відпочинку на природі, збору лікарських трав. Вірогідні вигідна покупка або придбання нерухомості. Сьогодні не можна проявляти жадібність, інакше можлива прибуток виявиться незначною. Відкладіть усі справи на наступний тиждень і присвятіть день сім'ї, походу в ліс, читанню.

Скорпіон

Цей день готує зміни планів, особливо це стосується людей творчих професій. Сприятливий день для знайомств, відвідування нових місць і подорожей. Свіжі враження потрібні вам зараз, як ніколи раніше. Якщо ви зніміть маску недоступності, то спілкування з оточуючими вас людьми принесе вам масу позитивних емоцій. Посилиться інтуїція, проникливість, дар передбачення.

Стрілець

Будьте уважні до нових знайомих, які з'явилися у вас за останній час. Ймовірно, хтось із них намагається використати вашу довірливість в корисливих цілях, що може принести вам розчарування або поставити в двозначне становище.

Читати також