Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Гороскоп на 28 листопада 2021 року для усіх знаків Зодіаку

Овен на 28 листопада

Ситуація розвивається не так, як Ви собі уявляли. Все куди складніше і вимагає набагато більше зусиль. Але вся справа тут у Ваших нереалістичні очікування. Можете бути впевнені в тому, що прийняли вірне рішення. Просто його плодів доведеться почекати ще якийсь час.

Телець на 28 листопада

Опинившись в неприємній ситуації, багато людей відповідають злом на зло і вважають це нормальною реакцією. Тільки коли виявляється, що це лише посилює проблему, вони починають обмірковувати інші стратегії. Зараз найрозумніше буде відразу вирішити, що Ви “вищі за це” і не станете вплутуватися в бійку.

Близнюки на 28 листопада

Приємно іноді буває розпорядитися шкурою невбитого ведмедя. У Вашому випадку, на щастя, мова про більш реальні перспективи. Вам потрібно більше передбачуваності, надійності, реалізму, і Ви опинилися якраз в тій позиції, коли можете їх собі забезпечити.

Рак на 28 листопада

У сфері фінансів все стабільно, але на жаль, розслаблятися поки що рано. Обрана стратегія, безумовно, успішна, але щоб побачити її реальні плоди, Вам потрібно продовжувати докладати зусилля.

Лев на 28 листопада

Давно відомо: якщо кілька разів сказати “лимон”, у роті стане солодко. Іншими словами, деякі слова мають потужні асоціації. Точно так само, якщо Ви багато раз скажете собі, що нічого не вийде, нічого не вийде. Отже, про провал не можна навіть і думати!

Діва на 28 листопада

Виглядає як качка, плаває, як качка і крякає як качка – значить, качка. Мається на увазі, що якщо щось має повний набір характеристик певного предмета, то це він і є. Незважаючи на всі сумніви, Ви можете спокійно приймати щось за чисту монету. Не шукайте, до чого причепитися. Прискіпатися нема до чого.

Терези на 28 листопада

Плануючи невелику зміну, ми ризикуємо зробити з мухи слона, якщо запанікуємо. Стриманість, у свою чергу, допомагає налаштуватися і зважитися. Зараз Вам потрібно взяти себе в руки, інакше є ризик поспіхом і в паніці зробити щось таке, про що Ви потім будете шкодувати.

Скорпіон на 28 листопада

Коли Джек з казки про бобове дерево прокинувся і виявив це саме дерево у себе у дворі, він не думав: “Ось, виріс якийсь бур’ян, як тепер жити, що робити”. Він кинувся назустріч пригодам – і розбагатів. Перш ніж починати скаржитися на неприємний сюрприз, придивіться: у ньому можуть таїтися можливості!

Стрілець на 28 листопада

Ви дивитесь на речі масштабно, і завдяки цьому опинитеся в більш вигідній позиції. Ви краще, ніж інші, розумієте, як з крихітної іскорки може розгорітися полум’я. Постарайтеся дати поблажку людям, які не такі прозорливі, як Ви.

Козоріг на 28 листопада

Іноді простіше змовчати і просто прийняти те, що нам нав’язують. Коли інший налаштований так рішуче, здається, що опір даремний. Але ніхто не приймає ідеальні рішення завжди. Важливо розуміти, що Ваше своєчасне втручання може запобігти небажаному результату.

Водолій на 28 листопада

Знання – сила, тут і думати нічого. Людина, яка розібралася в ситуації, завжди буде мати перевагу перед тим, хто не розуміє нічого. З іншого боку, досвідчена людина – це завжди цінний і незамінний член групи, яка зібралася щось робити. І сьогодні така людина – Ви.

Риби на 28 листопада

Можливо, коли люди почнуть щодня літати на Марс і Місяць, вони навчаться дивитися на життя простіше. Як можна дивитися на Землю з іншої планети і переживати про те, що там подумав і сказав шеф? З великої відстані проблеми здаються крихітними. Іншими словами, спробуйте поглянути на свої труднощі наче з іншої планети.

Читати також