Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Гороскоп на 3 вересня для всіх знаків зодіаку

Ошуканство ймовірне у будь-якій життєвій сфері, але оскільки йдеться про вихідний, побоюватися потрібно не лише незнайомих, а й близьких людей – коханих, рідних та друзів. Зрозуміло, в більшості випадків вони можуть ввести нас в оману не спеціально, а ненароком, але ошуканство залишиться ошуканством, яку б мету вони водночас не переслідували, так що необхідно бути обережними.

Овен (21.03 – 20.04)

Гороскоп на 3 вересня для Овнів

Ідеї, які цього дня можуть спасти на думку, з великою ймовірністю виявляться нездійсненними, тому не варто розглядати їх всерйоз – навіщо безцільно витрачати час і сили?

Телець (21.04 – 21.05)

Гороскоп на 3 вересня для Тельців

Уникайте людей, які харчуються чужими негативними емоціями – якщо у вашому оточенні такі є, краще сьогодні – як, втім, і будь-якого іншого дня – обійти їх десятою дорогою.

Близнята (22.05 – 21.06)

Гороскоп на 3 вересня для Близнят

Не варто погоджуватися на пропозицію легко – і, головне, швидко – заробити солідну суму грошей: найімовірніше, вас обдурюють, приховуючи за красивими словами погану сутність.

Рак (22.06 – 22.07)

Гороскоп на 3 вересня для Раків

У вашому оточенні знайдуться люди, які захочуть в'їхати до рай на вашому горбі — не робіть за інших їхню роботу, навіть якщо йтиметься про близьких людей і домашні турботи — не створюйте прецедент.

Лев (23.07 – 21.08)

Гороскоп на 3 вересня для Левів

День, коли варто остерігатися нових знайомств: велика ймовірність того, що людина, яка з'явиться у вашому житті, захоче використати вас задля власної мети – не варто цього допускати.

Діва (22.08 – 23.09)

Гороскоп на 3 вересня для Дів

Сьогодні небажано не лише витрачати, а й просто брати в руки гроші – це може стати поганою прикметою, відповідно до якої ваші фінансові справи можуть серйозно похитнутися.

Терези (24.09 – 23.10)

Гороскоп на 3 вересня для Терезів

Як би не складалися обставини, пам'ятайте, що брехати близькій людині не тільки непорядно, а й небезпечно: ошуканство, яке дуже швидко виявиться, може завдати вашим стосункам непоправної шкоди.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Гороскоп на 3 вересня для Скорпіонів

Ризик, звичайно, шляхетна справа, але сьогодні необхідно ретельно прораховувати всі наслідки, до яких можуть призвести ваші дії, і лише потім ризикувати – інакше можна програти.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Гороскоп на 3 вересня для Стрільців

Незважаючи на вихідний, велика ймовірність отримати пропозицію обійняти нову посаду і навіть перейти на інше місце роботи, на неї варто погоджуватися після нетривалих – для вигляду – роздумів.

Козоріг (22.12 – 20.01)

Гороскоп на 3 вересня для Козорогів

День – благо, він вихідний – сприятливий для спілкування з рідними та друзями: краще зустрічатися з ними у реалі, але й режим онлайн – телефон чи месенджер – також підійде.

Водолій (21.01 – 18.02)

Гороскоп на 3 вересня для Водоліїв

Ідеї, які можуть спадати вам на думку в цей час, необхідно запам'ятовувати, а ще краще – записувати: на дозвіллі потрібно буде обміркувати кожну з них, а потім і пустити їх у справу.

Риби (19.02 – 20.03)

Гороскоп на 3 вересня для Риб

Головним ворогом у спілкуванні з оточенням цього дня стане ваша нетерплячість до їхніх помилок – ця якість може призвести до серйозного конфлікту.

Читати також

01.10.2023 Що зірки нам пророкують: гороскоп на 2-8 жовтня

Від 3 жовтня 2023 року на 9 місяців негативна кармічна точка – Чорний Місяць (Ліліт) – увійшла у знак Діви та приносить нові випробування на теми цього знака: робота, побут, здоров'я. Але це і нова можливість розв'язати кармічні вузли, тобто усвідомити та визнати власні помилки, свої сильні та слабкі сторони шляхом переосмислення, що дозволяє компенсувати свої недоліки та посилити переваги.

23.08.2023 Гороскоп на 23 серпня для всіх знаків зодіаку: що пророкують зорі

День переосмислення та оцінки своїх вчинків – як у професійній, так і в особистій життєвій сфері. Можна проводити роботу над помилками, робити висновки та визначати нові мету та завдання. Тим, хто стурбований своєю кар'єрою, зірки рекомендують трохи пригальмувати: зараз зусилля успіхом не увінчаються, тож потрібно взяти таймаут і нагромадити необхідні для роботи сили – як фізичні, так і моральні.