Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Гороскоп на 5 червня 2021 для усіх знаків Зодіаку

Кому пощастить у справах, а кого чекає пасивний день - астрологи розповіли гороскоп на 5 червня 2021 року для усіх знаків Зодіаку.

Козеріг

Критичний день. Нестабільність в особистому житті може стати причиною неврівноваженості і дратівливості. Можливі різкі і раптові зміни в службовому або суспільному становищі, пов'язані з наклепом і підступами недоброзичливців. Вам необхідно тверезо оцінити своє оточення.

Водолій

День одкровень, очищення думок, роздумів, несприятливий для початку нової справи і загрожує труднощами в особистих і сімейних відносинах. Відмовтеся від будь-якої активної діяльності, не проявляйте ініціативу. Твереза оцінка ситуації і оточуючих вас людей, здоровий глузд допоможуть вам з честю вийти з положення, що створилося.

Риби

Пасивний день. Очікується зниження рівня життєвих сил. Ділові зустрічі не принесуть бажаних результатів, тому краще перенести їх на середу. Будьте уважні при роботі з діловими та цінними паперами. Емоційне життя може бути нестабільної: або екзальтованої, або пригніченою. Посилиться відчуження і підозрілість по відношенню до оточуючих.

Овен

Зірки як і раніше шлють вам випробування. Емоційна нестабільність може стати причиною конфліктів на роботі і вдома. Не проявляйте активності в комерційних справах - вам буде складно тверезо оцінити свої можливості і не ганятися за порожніми проектами. Незважаючи на зусилля, ви не зумієте подолати всі перешкоди і перешкоди на своєму шляху.

Телець

День рівноваги, гармонії з навколишнім світом, справедливості. Досить вдалий час для ділових операцій, пов'язаних з ризиком, хоча особливих фінансових прибутків чекати не доводиться. В оточенні можуть відбутися зміни: поява нових людей дозволить брати участь у нових проектах. Вечір проведіть наодинці зі своїми думками, в тиші і самоті. Використовуйте сприятливий момент для того, щоб розібратися з відкладеними справами або невирішеними проблемами, для обмірковування справ, відкладених в довгий ящик. Сни збудуться, до повного задоволення.

Близнюки

Несприятливий день для здоров'я. Особливо уважним треба бути чоловікам-Близнюкам. Життєвий потенціал на низькому рівні. Виключіть всякі негативні емоції або фізичні навантаження. Невдалий час для ділових операцій, пов'язаних з ризиком. Не звертайте уваги на дрібні неприємності - пройде час, і все владнається. Особисті відносини порадують своєю відвертістю і теплотою. Не виключено, що до вас завітають старі знайомі. Вечір проведіть наодинці зі своїми думками, в тиші і самоті. Використовуйте сприятливий момент для того, щоб розібратися з відкладеними справами або невирішеними проблемами.

Рак

Цей день запам'ятається вам поверненням до минулого. Можливо, саме сьогодні вам захочеться побути наодинці зі своїми думками, в тиші і самоті. Використовуйте сприятливий момент для обмірковування справ, відкладених в довгий ящик. Належить знайти компроміс між тим, що хочеться, і тим, що треба.

Лев

Зірки як і раніше посилають вам випробування. Не проявляйте активності в комерційних справах - вам буде складно тверезо оцінити свої можливості. Ви не зможете сьогодні подолати всі перешкоди на своєму шляху. Потрібно бути дуже обережним і уважним в будь-якій справі: ситуація може скластися зовсім не так, як ви очікуєте. Швидше за все вашим планам і надіям не судилося здійснитися. Вірогідні фінансові втрати або проблеми з друзями.

Діва

Критичний день. На роботі і вдома вірогідні нестабільність. Емоційна чутливість може стати причиною неврівноваженості і дратівливості. Можливі різкі і раптові перепади в настрої, болісні сни або головні болі. Вам необхідно тверезо оцінити дійсність і не ганятися за порожніми проектами. Не проявляйте активності в комерційних справах.

Терези

Критичний день. На роботі і вдома вірогідна нестабільність. Зірки рекомендують тверезо оцінити дійсність, не ганятися за порожніми прожектами і не вірити обіцянкам. Незважаючи на зусилля, ви не зумієте подолати всі перешкоди. Чи не конфліктуйте з оточуючими, не нав'язуйте їм своїх думок. У другій половині дня можливі різкі і раптові перепади в настрої або головні болі.

Скорпіон

Несприятливий день. Сьогодні вірогідні грубі помилки і прорахунки. Не варто будувати великих планів, починати нові справи, краще зайнятися домашніми проблемами. Ділові зустрічі не принесуть бажаних результатів, перенесіть їх на інший день. Люди, з якими ви познайомитеся в цей день, напевно матимуть у вашому житті велике значення.

Стрілець

Несприятливий день. Особливо уважним треба бути чоловікам-Стрільцям - їх життєвий потенціал знижується. Невдалий час для ділових і комерційних операцій, пов'язаних з ризиком. Використовуйте сприятливий момент для того, щоб розібратися з невирішеними проблемами в міжособистісних стосунках.

Читати також

23.09.2023 Презенти від військових та майстер-класи: у Костополі відбувся благодійний мистецький вікенд

22 вересня до Дня миру і Дня позашкілля працівники та вихованці закладу організували благодійний мистецький вікенд "Діти прагнуть миру". Метою якого було зібрати кошти для купівлі квадрокоптера DJI Mavic 3 для групи Окремого центру спеціальних операцій "Захід" в якій несе службу працівник закладу Дмитро Козоровський. Гості заходу мали можливість долучитися до різноманітних майстер-класів: бісероплетіння, виготовлення фігурок із сіна, паперопластики, розпису гіпсових фігурок, оздоблення імбирних пряників, виготовлення еко-сумок. Кожен міг придбати домашню випічку, напої, сувеніри ручної роботи і презенти від військових. Спільними зусиллями було зібрано близько 25 тисяч гривень.