Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Гороскоп на грудень 2021 року для всіх знаків Зодіаку

Овен

У грудні лише невелике зусилля відокремлює Овнів від успіху. Будьте стриманішими та спокійнішими, і ви отримаєте те, про що мріяли. Грудень – прекрасний час, щоб звільнитися від накопиченого мотлоху. Чим більше чистоти в домі, тим краще для майбутнього.

Телець

У грудні у представників знаку Телець будуть зміни у багатьох сферах життя. У першій половині місяця зірки радять не підлаштовуватися під обставини, а намагатися змінити їх у потрібний вам бік. Доведеться добре попрацювати заради кращого майбутнього. Проте початок наступного року принесе довгоочікуваний і цілком заслужений успіх, визнання заслуг та прибуток. Однією із проблем грудня стане дилема: прислухатися до думки навколишніх чи ухвалити рішення самостійно. На даному етапі ви здатні досягти бажаного без сторонньої допомоги та порад.

Близнюки

Якщо у грудні людей, з якими Близнюки можуть спілкуватися без роздратування, майже не залишиться – значить, вам терміново потрібний перепочинок. Інакше наговорите зайвого і запорете плоди своєї праці. Краще залягти на тиждень у якийсь барліг і побути там у тиші – мізантропію як рукою зніме. Якщо давно намічена мета ні на йоту не наближається, одне з двох: або йдете не тією дорогою, або прагнете міражу. Головна проблема – зізнатися собі в тому, що величезна кількість часу і сил були витрачені даремно. Але якщо не подивитися правді у вічі, втрат буде більше.

Рак

Грудень найімовірніше буде для Раків складним у психологічному плані. Буде багато справ, які виконати потрібно, але не дуже хочеться. Цілком ймовірні плітки на вашу адресу від колег. Тому не забувайте: мовчання золото. Не варто йти на поводу у свого апатичного настрою. Зараз не час щось міняти у своєму житті докорінно. Зробіть паузу і трохи більше уваги приділіть своєму внутрішньому світу. Цілком імовірно, що Рак знайде потрібну книгу чи іншим чином відповіді на деякі філософські питання. А вас, як представника водної стихії, вони, напевно, поглинуть.

Одним словом, завершуйте справи, наводьте все, у тому числі й думки, у порядок, а далі саме життя і ваша доля розставлять усе по місцях. На завершення календарного року Раки піддадуться оптимістичному та позитивному настрою.

Лев

У грудні Левам необхідно спуститися з небес на землю – насущні справи вимагають негайної участі. Щоб колеги не тримали на вас зуб, працюйте на повну силу. Вашу увагу відвертатимуть прикрі побутові дрібниці. Не варто кип'ятитись. Демократичність у стосунках із родичами вітається. А ще Венера обіцяє Левам вдалий улов на новорічному шопінгу.

Діва

У грудні Діви витратять чимало нервів, щоб вирішити складну сімейну ситуацію. Але не намагайтеся закликати логіку, важливіше виявити добрі почуття. Оскільки ви відрізняєтеся проникливістю, якій можна позаздрити, обман зазвичай чуєте за версту. Цього місяця ця неоціненна якість зможе вберегти вас від підступів друзів, які задумають втягнути вас у фінансову авантюру, палко переконуючи, що це "найвигідніша у вашому житті справа".

Терези

Грудень для представників знаки Терези багатий на сюрпризи. Здебільшого їх підкидатимуть родичі. Намагайтеся не злитися на них, і все закінчиться безнапасно. Найважливіші речі для вас сьогодні – дотримання режиму та душевна гармонія. Відкладіть важливі справи на майбутнє, стежте за собою

Скорпіон

У грудні представникам знаку Скорпіон захочеться поїхати у відпустку. Але відпочинок доведеться відкласти: удома виникнуть серйозні проблеми, їх треба обов'язково вирішити. На роботі будьте старанніші й не втрачайте нових ідей – скоро і на вашій вулиці буде свято. З'явиться шанс покращити своє матеріальне становище.

Стрілець

У грудні у Стрільців відкриється "друге" дихання. Використовуйте цю фазу підйому та наведіть порядок у справах. А ще і робота, і сім'я потребують вашої уваги. Відмінний час, щоб прислухатися до порад друзів та вирушити до спортзалу, поліпшити фізичну форму та заведіть нові цікаві знайомства.

Козоріг

У грудні Козоріг відчує себе хижаком, який готується до стрибка. Зберіть усі сили для рішучих дій – успіх на вашому боці. Це складний, але продуктивний період. На роботі ви нарешті завершите проєкти, а в коханні переконайтеся, що вибір є правильним.

Водолій

У грудні близькі Водоліїв можуть відчути себе покинутими. У низці ділових зустрічей не забувайте і про сімейні вечері. Або сварок не уникнути. Повірте, зараз ваш головний помічник це ви самі. Зосередившись, ви відповісте на всі питання, що вас мучать.

Риби

Якщо в грудні у представників знака Риби все піде не так, без пуття приховувати невдоволення від близьких. Вони не винні у тому, що у вас безвідповідальні друзі та колеги. Зробіть висновки, кого слід – випоріть, а з кимось зовсім варто роззнайомитися. Тут-то й все стане зрозумілим, от побачите!

Читати також