![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024050513453798.jpg)
На Рівненщині триває "тихе полювання".
Своїми знахідками грибники діляться у соцмережах.
Так, лісові "трофеї" показав грибник Василь Овдіюк.
- До Пасхи хтось пече паски, хтось фарбує яйця, а хтось готує білі гриби, зібрані в лісах біля Мар'янівки на Сарненщині! Шапки дорослих боровиків потріскались від спеки на початку травня! Грибний сезон обіцяє бути незвичайним! З Великодніми святами! - написав чоловік.
![](/media/img/650/2024/05/202405058737.jpg)
![](/media/img/650/2024/05/202405059368.jpg)
![](/media/img/650/2024/05/202405057191.jpg)
![](/media/img/650/2024/05/202405051846.jpg)
![](/media/img/650/2024/05/202405058799.jpg)
![](/media/img/650/2024/05/202405054882.jpg)