Рівне Медіа

Громада на Рівненщині вирішує, з ким об'єднуватися

Малосадівська громада вирішує до кого приєднатись, пише Рівненський Центр розвитку місцевого самоврядування.

19 грудня на пленарному засіданні сесії Малосадівської сільської ради Дубенського району депутати та активні мешканці вирішували, яке майбутнє обрати для своєї громади.

Приводом для цього зібрання стало звернення від Повчанської сільської ради, яка запропонувала сусідам об'єднатися з їхньою ОТГ. Також цьому передувало рішення Рівненської облради, яка 14 грудня внесла зміни у перспективний план включивши Малі Сади у склад Повчанської ОТГ.

На сесію були запрошені Повчанський сільський голова Інна Іванюк та Привільненський сільський голова Юрій Момотюк, які розповіли про досягнення в їхніх ОТГ.

Також перед присутніми виступив радник з питань децентралізації Рівненського ЦРМС Михайло Шелеп, який роз'яснив депутатам процедуру приєднання до ОТГ та відповів на всі питання пов'язані із децентралізацією.

За підсумками сесії депутати вирішили зібрати схід мешканців громади для роз'яснення широкому загалу можливостей, які дає статус «об'єднаної громади», а також провести подворове опитування для вибору ОТГ, з якою громада хоче об'єднуватись.

Адже в разі успішного приєднання Іваннівської громади до Привільного, Малосадівська громада стане сусідом для трьох ОТГ з Дубенського району: Повчанської, Привільненської та Тараканівської.

Тішить те, що нарешті Малосадівська громада прокинулась і взялась сама за вирішення свого майбутнього.

Читати також