![](https://rivne.media/media/img/650/2023/11/2023112816222851.png)
Місцеві громади Житомирщини продовжують допомагати прикордонникам.
Про це повідомили на Facebook-сторінці "Північний кордон. Держприкордонслужба".
Прикордонники 9 загону імені Січових Стрільців від Словечанської громади Житомирщини отримали майно, яке допоможе ефективніше виконувати завдання з охорони кордонів України.
Серед отриманого – квадрокоптери з відповідними засобами живлення й зарядні станції EcoFlow, які дозволять діяти автономно. Зенітно-пошуковий прожектор, що посилить можливості мобільних вогневих груп виявляти повітряні цілі ворога в темну пору доби, й оргтехніку, яка забезпечить у найкоротші терміни виведення картинки як з відеокамер спостереження, так і безпілотних літальних апаратів на центр управління для її подальшої обробки.
Загалом захисники отримали майно на загальну суму понад півмільйона гривень, яке після відповідної перевірки й обліку будуть використовувати прикордонники за призначенням.
![](/media/img/650/2023/11/202311281025.png)
![](/media/img/650/2023/11/202311286287.png)