Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Гроші самі знайдуть їх: назвали три знаки Зодіаку, яким пощастить у жовтні

Астролог Павло Глоба назвав три знаки Зодіаку, на яких у жовтні 2021-го року чекає успіх у фінансах. Їм щаститиме в діловій сфері та усьому, що може принести будь-які дивіденди.

До цього переліку потрапили:

Овен

Це справжні жовтневі щасливчики. Овнам астролог радить взятись за невідкладні справи, а вільний час не гаяти дарма – витратити його на навчання, саморозвиток. Іншими словами – інвестувати у майбутнє, адже вищеперелічені навички ще нікому не шкодили. Попри успіх у матеріальній частині життя, у Овнів у жовтні будуть труднощі в особистих стосунках. Тож астролог радить не роздувати конфлікти.

Телець

Жовтень – вкрай вдалий період для Тельців. Усе, за що вони братимуться, увінчається успіхом, а з фінансами – і поготів. Однак, удачу варто ловити обережно і не йти на необдумані ризики. Це може привести до збитків і небажаних наслідків.

Терези

Щоб покращити своє матеріальне становила представникам цього знаку Зодіаку доведеться затягнути пояси та шукати підробітки і додаткові завдання. Це і принесе додаткові фінанси для Терезів. Якщо щаститиме у роботі, то з особистим життям варто бути вкрай обережним – удачі там точно не буде. Астролог також радить не  втрачати будь-якої можливості і вигідних пропозицій, аби стати кращим.

 

Читати також