Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Інваліди дитинства та співробітники «стратегічних підприємств»: росія посилює мобілізацію в ОРДЛО

Росія мобілізовує осіб, які не підлягають призову з ОРДЛО. Зокрема це стосується співробітників «стратегічних підприємств», яким раніше обіцяли "бронь". 

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони. 

- На Алчевський металургійний комбінат (АМК) прийшла нова рознарядка на 1700 осіб. Це четверта і найбільша хвиля мобілізації на комбінаті. Раніше приходили рознарядки на 1000, 500, 400 осіб, - йдеться у повідомленні. 

Також знято «бронь» зі співробітників, які обслуговують районні електричні мережі.

Зазначається, щоб підвищити «ефективність» мобілізаційних заходів, співробітникам автоінспекції «ЛНР» надали право видавати повістки на стаціонарних постах ДАІ. На трасі Алчевськ-Біле працює кілька мобільних бригад, які зупиняють транспорт на дорозі та виписують повістки чоловікам, які знаходяться в автомобілях.

Також співробітники райвійськкоматів «ЛНР» та військова поліція РФ проводять поквартирні обходи в пошуках чоловіків призивного віку (18-65).

- Документи осіб, що не підлягають призову, було знайдено серед паперів знищеного підрозділу так званої «армії ДНР». Зокрема, Олександра Савенка, інваліда дитинства, який не підлягав військовому призову. Або Андрія Івакіна, співробітнику шахти «Комсомолець Донбасу» із довідкою про те, що він працює на «стратегічно важливому підприємстві».

Читати також