Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Johnson & Johnson більше не постачатиме засоби особистої гігієни до рф

Найбільший виробник медичних товарів та засобів особистої гігієни та здоров'я американська компанія Johnson & Johnson припиняє постачання товарів до Росії. 

Про це йдеться на сайті компанії. 

- Ми вирішили призупинити поставки наших засобів особистої гігієни в Росію, - заявили в компанії та наголосили, що це пов'язано із війною в Україні. 

Також у компанії зазначили, що збільшать пожертви для біженців з 5 до 10 мільйонів доларів. Також виділять 5 мільйонів доларів на підтримку роботи Міжнародного комітету порятунку (IRC) і Міжнародної федерації Червоного Хреста. 

На початку березня Johnson & Johnson призупинили будь-яку рекламу, участь у клінічних випробуваннях та будь-які додаткові інвестиції в Росії.

Читати також

25.05.2022 "Незворотній процес переходів триває": відомо, у якій області найбільше громад перейшли до ПЦУ

«Лише у Хмельницькій області понад 100 громад відмовилися і надалі перебувати у структурі МП, очільник й ієрархи якої підтримують та благословляють злочинний напад на Україну», – йдеться у повідомленні. Також 50 парафій перейшли у безпосереднє керівництво глави ПЦУ митрополита Епіфанія. «Незворотній процес переходів триває, об‘єднаємо Церкву, захистимо державу», – додали в Православній Церкві України.