Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Керівник медпідрозділу приїхав із фронту додому і загинув, рятуючи 9-річну доньку з пожежі

В селі Озадівка Бердичівського району Житомирської області намагаючись врятувати доньку з пожежі, загинув 40-річний керівник підрозділу добровольчого медичного батальйону Сергій "Маестро" Грабарчук.

Про смерть побратима повідомили у Першому добровольчому мобільному шпиталі імені Миколи Пирогова.

"Вчора пішов у засвіти наш побратим Сергій Маестро. Один з тих, хто створював ПДМШ вісім років тому. Він от-от мав повернутись до нас на фронт, але доля вирішила по-іншому...", - йдеться у дописі шпиталя в Facebook.

Як інформують в ДСНС, в двоповерховому приватному житловому будинку, що в с. Озадівка Бердичівського району причиною займання стала буржуйка, яка була розташована на першому поверсі будинку.

 Жінка з сином устигла залишити задимлену оселю, стрибнувши з балкону на автівку. Чоловік же кинувся шукати доньку, яку серед диму не могли одразу знайти. Загиблих батька та доньку вже рятувальники відшукали в різних місцях будинку

Сергій до 2014 року був успішним підприємцем, мав хобі – пілотування маленьких літаків, але від початку російської агресії став волонтером та учасником найбільшої добровольчої медичної місії "Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова".

На сторінці цього шпиталю опублікували відеоінтерв’ю Сергія, яке він давав зовсім недавно. Чоловік пройшов бойове хрещення у Дебальцевому, а останнім часом працював у недавно звільненому Лимані на Донеччині.

"Я літаю, я приватний пілот, і так уже сталося, що це асоціюється у нас із фільмом "У бій ідуть одні старики", - розповідав Сергій, як отримав у 2014 році позивний "Маестро", такий, як і в персонажа з відомого радянського кіно.

Також чоловік розповів, що коли на війні у нього запитували, як справи, він завжди відповідав: "Живий". "У це одне слово я завжди вкладав набагато більше", - говорив Сергій.

"Ти так любив небо... Лети, лети високо, вільний пташе! І до зустрічі на небесах!", - написали у соцмережі його побратими із шпиталю.

Читати також