Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Хлібкомбінат і Авторемзавод на Рівненщині продадуть через аукціон

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

На Рівненщині у рамках малої приватизації готуються аукціони з продажу 23 об’єктів нерухомості, більшість з яких - нежитлові будівлі. Про це повідомив заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко під час брифінгу.

 «В Україні триває процес приватизації майна, що перебуває у державній власності. За останній рік на Рівненщині достатньо активно ведеться робота щодо реалізації залучення великої кількості об’єктів та учасників до проведення аукціонів. Серед лотів  - Радивилівський комбінат хлібопродуктів та Рівненський експертно-технічний центр Держпраці», - зазначив Ігор Тимошенко.

За його словами, також Уряд прийняв рішення щодо приватизації Рівненського автомобільного ремонтного заводу. У січні цього року відбувся візит керівника «Укроборонпрому», після чого було підписано документи про передачу підприємства до сфери управління Фонду Держмайна.

Взяти участь в аукціонах може кожен охочий, а нові пропозиції з’являються щотижня. З переліком доступних для приватизації об’єктів можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, за минулий рік і перший квартал 2021 року реалізовано півсотні об'єктів держмайна на загальну суму 20 мільйонів гривень. Об’єкти, які роками приносили збитки, почали отримувати нове життя. Для прикладу, адміністративна будівля в місті Дубровиця при стартовій балансовій вартості 6 тисяч, знайшла інвестора, який запропонував 900 тисяч, а житлова будівля в Здолбунові приватизована за 2 мільйони.

Читати також