Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Холодноярівці захопили на Харківщині "Солнцепек", який дуже хвалили росіяни

Бійці 93-ої ОМБр "Холодний Яр" захопили на Харківщині колону російської техніки, серед якої була транспортно-заряджальна машина зі складу важкої вогнеметної системи ТОС-1А «Солнцепек».

В РФ про цю машину навіть зняли однойменний пропагандистський фільм, нею активно намагалися залякати українців.

Тепер "Солнцепеки" стоять кинуті в українських полях, повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

Вона має працювати у комплексі з транспортуючою і пусковою машинами. Але в колоні, яку розбили воїни 93-тя ОМБр Холодний Яр, була лише одна машина з усього комплексу. 

Військовий із позивним "Сід" розповів, що колона йшла по Харківщині і отримала відсіч. 

Окупанти почали розбігатися, ТЗМку від «Солнцепьока» розвернули, щоб вертатися на ній у бік російського кордону. Але в тилу їх вже чекали українські воїни.

Читати також

18.05.2022 Загарбники планують знести «Азовсталь» у Маріуполі і зробити там паркову зону

"У «ДНР» планують знести Азовсталь. Навіщо? У ЗСУ скоро з’являться сили для деокупації Маріуполя; росіяни превентивно знищують важливий для України промисловий комплекс", - зазначає міськрада. На її думку, загарбники хочуть стерти будь-яке нагадування про героїчний подвиг українських військових, а також не зацікавлені у відновленні та розвитку Маріуполя, бо для них це лише "територія для кримського коридору". Водночас у міськраді нагадали, що комбінат "Азовсталь" - це унікальний металургійний комплекс повного циклу, який забезпечує 10 тисяч робочих місць, мільярди доларів валютних надходжень та податків, 7 тисяч тонн високоякісної сталі, 6 млн тонн чавуну, 4,5 млн тонн металопрокату. Своєю чергою радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко повідомив, що в ОРДО збираються "поновити роботу ММК ім. Ілліча. Та знести Азовсталь. На місці якого побудувати паркову зону".