![](https://rivne.media/media/img/650/2024/02/2024021514447279.png)
Учора в пункті пропуску «Дякове» прикордонники Мукачівського загону спільно з митниками припинили спробу незаконного переміщення через кордон тютюнових виробів.
Про це повідомили в пресслужбі ДПСУ.
Потай перемістити тютюнові вироби намагався 25-річний громадянин України, який прибув у пункт пропуску мікроавтобусом марки «Мерседес».
Переслідуючи мету сумнівного підробітку, чоловік спакував у запасне колесо 310 пачок сигарет. Незаконні наміри українця прикордонники викрили під час здійснення спільного з митниками поглибленого огляду транспортного засобу.
Сигарети та транспортний засіб у співвітчизника вилучили. Сума оцінки тютюнових виробів склала 30 630 гривень, вилучене авто оцінили у 955 тисяч гривень.
![](/media/img/650/2024/02/202402157181.png)
![](/media/img/650/2024/02/202402156138.png)
![](/media/img/650/2024/02/202402158249.png)
![](/media/img/650/2024/02/202402156659.png)