Хто очолює рейтинг найбільш образливих знаків зодіаку

Фото ілюстративне

Звичайно, на те, наскільки людина образлива, упливає величезна кількість чинників, серед яких знак зодіаку, найімовірніше, не на першому місці. Але все-таки цікаво, народження під якими сузір’ям зумовлює підвищену чутливість і вразливість людини.

Якщо складати рейтинг найбільш образливих знаків зодіаку, то на першому місці, безсумнівно, опиниться Рак. У нього настільки ніжна вразлива душа, що навколишнім потрібно проявити неабияке почуття такту й чуйність для того, щоб не образити Рака.

Узагалі знаки водної стихії, до яких належать, окрім Рака, Скорпіон і Риби, мають, як правило, дуже тонку й чутливу душу. Їх легко поранити. Але на відміну від Рака й Риб Скорпіони дуже мстиві. Відповідна реакція Скорпіона може проявитися не одразу, іноді - через кілька років, коли кривдник уже забув, через що вийшла сварка.

Своєрідно ображається Овен. Узагалі-то йому не можна дорікнути в підвищеній чутливості, тому робить він це рідко, але, як кажуть, влучно. Вибуховий характер Овна вмить змушує кривдника пошкодувати про сказане або зроблене. Але Овен остигає так само швидко, як вибухає, найчастіше продовжуючи спілкування як ні в чому не бувало.

Лева найбільше ображає неувага, зневага або навіть повне заперечення їхніх чеснот. Покаранням кривднику зазвичай слугує ігнорування його існування. Але за серйознішу провину покаранням можуть бути проблеми на роботі, зіпсована громадська думка, оскільки в Лева часто бувають хороші зв’язки.

Стрілець, будучи знаком вогненним, бурхливо реагує на образу, улаштовуючи кривднику довгі нотації з “розбором польотів”, які не кожен у змозі витримати без шкоди для психіки.

“Земні” знаки - ДівуКозерогаТельця - образити практично неможливо. Якщо це все ж таки трапляється, образа дуже скоро переходить з емоційної сфери в раціональну. Представники цих знаків зазвичай сприймають поведінку навколишніх як належне, сприймаючи світ таким, яким він є. Тому, потрапляючи в неприємну для себе ситуацію, просто роблять відповідні висновки щодо кривдника. Надалі він може бути підданий впливу адекватних заходів у відповідь.

Люди, народжені під знаками ТерезівБлизнюківВодолія, тобто представники повітряної стихії, незважаючи на удавану легкість у спілкуванні, образливі. Окрім того, із цих трьох знаків зодіаку тільки Терезам не можна дорікнути у злопам’ятності.

Читайте також