Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Хто з Рівненської ОДА вчора знову став донором?

http://www.rv.gov.ua

З нагоди Всесвітнього дня донора голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко та його заступник Ігор Тимошенко долучилися до благодійної акції в обласній станції переливання кровіПовідомляє сайт Рівненської ОДА. 

«Хочеться виразити вдячність всім, хто хоча б раз дарував свою кров і зберігав життя іншим. Я сам вже багато разів долучався й ініціював благодійні акції на підтримку донорського руху. Тому не було вагань, щоб відзначити цей День саме в центрі переливання крові. Закликаю усіх здорових людей не зволікати і приєднатись до цієї важливої та благородної справи», - зазначив Олексій Муляренко.

Нагадаємо, у квітні минулого року голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко своїм розпорядженням встановив вартість продуктового набору для донорів у розмірі 57 гривень. Раніше за одноразове здавання крові донори області отримували лише 20 гривень.

У день здавання крові донор забезпечується безкоштовним продуктовим набором, або отримує відшкодування. 

Донором може бути кожна здорова людина від 18 до 60 років. Одноразова доза становить 450 мл – це нешкідливо та безпечно для здоров’я донора, причому він втрачає переважно рідку частину крові – плазму, яка відновлюється протягом 18-20 годин.

Нині в Рівненській області налічується 2,5 тисяч почесних донорів, з яких дев’ятеро – заслужені.

Читати також