Кіберполіцейські Рівненщини розшукують трьох підозрюваних у банківських махінаціях жителів області

Кіберполіцейські Рівненщини розшукують трьох підозрюваних у злочинах жителів області. 

Про це повідомляє прес-служба обласної поліції. 

Співробітники відділу протидії кіберзлочинам в Рівненській області розшукують трьох підозрюваних у скоєнні злочинів, які ухиляються від органів досудового розслідування

Шевчук Вадим Віталійович, 1975 р.н., уродженець Волині, житель міста Вараш.

Зловмисник підозрюється у вчиненні незаконних дій із документами на переказ, платіжними картками та іншими засобами доступу до банківських рахунків, несанкціонованих діях з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп'ютерах), автоматизованих системах, комп'ютерних мережах, та у привласненні, розтраті майна або заволодінні ним шляхом зловживання службовим становищем, вчиненим за попередньою змовою за ч. 1,2 ст. 200, ч.1, 3 ст. 362, ч.2,3 ст. 191 КК України. 

Шевчук Олена Вікторівна, 01.09.1978 р.н., уродженка Волині, жителька міста Вараш

Підозрюється у скоєні несанкціонованих дій з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах,незаконних діях з документами на переказ, платіжними картками та Привласненні, розтраті або заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем передбачених ч. 1 та 3 ст. 362, ч. 1 ст. 200 та ч. 2 ст. 191 КК України, яка переховується від органів досудового розслідування.

Столярчук Ірина Миколаївна, 09.02.1981 р.н., уродженка села Нова Любомирка, жителька Костополя, підозрювана за фактом шахрайства, вчиненого в особливо великих розмірах або організованою групою, передбаченого ч. 4 ст.190 КК України.
Якщо Вам відома будь-яка інформація про можливе місцеперебування розшукуваних, просимо повідомити до поліції за номером телефону 096 445 33 66 або на спецлінію 102.

Читайте також