Рівне Медіа

Кіннотники-аматори з Рівненщини змагались на Міжнародному фестивалі

Першого серпня команда Мирогощанського іподрому отримала запрошення взяти участь у кінно-спортивних змаганнях на ІІ-му Міжнародному фестивалі "Колодар". Вікторія Марущак, яка тренує дітей та навчає їздити верхи у Мирогощі, була головною суддею. 

Кіннотники-аматори Матвійчук Марія, Кухарчук Аліна та Сімак Мілена змагались у гладкій скачці, бігу риссю під сідлом, кінній грі "Дожени дівчину". 

Перемогу здобула у заїзді риссю під сідлом Сімак Мілена. 

Вікторія Марущак тренує дітей та навчає їздити верхи на Мигорогощанському іподромі. Вона поділилась враженнями від змагань. 

"Загалом змагання пройшли успішно, сподобалось глядачам програма. Вітали переможців із захопленням. Особливо видовищними були перегони на возах. Висловлюємо велику подяку організаторам цих перших змагань в особі мера міста, отамана Остапчука Василя та хмельницькому козацтву за теплий прийом і незабутні враження", - розповіла Вікторія Марущак.

Нині Мирогощанський іподром у власності Фонду держмайна України. Що важливо, цей об’єкт є одним з кількох в країні, який має офіційний статус іподрому та племрепродуктора коней, про що свідчать відповідні документи.

Більше про Мирогощанський іподром можна прочитати тут: Для Мирогощанського іподрому на Рівненщині знайдуть інвестора, аби перетворити його в потужний туристичний об’єкт.

Читати також