Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Кого з усіх знаків Зодіаку можна назвати найвірнішими друзями

Виявляється, по гороскопу можна перевіряти сумісність не тільки у любові, а й у дружбі. За словами досвідчених астрологів, люди тільки з цими знаками Зодіаку будуть вірні дружбі назавжди, інформує Ukr.Media.

Тож які знаки Зодіаку виявляються найвірнішими приятелями?

Хочете обзавестися вірними приятелями на все життя? Тоді придивіться до представників знаків Зодіаку повітряної та водної стихій. Саме ці люди за гороскопом вважаються найбільш відданими дружбі.

Однак з усіх володарів стихії Повітря на особливу увагу заслуговують носії знака Зодіаку Терези. Адже люди, попри дружність, практичні. Їм властиво вибирати у друзі тих, від спілкування з якими можна отримати собі вигоду.

Найвірнішими ж представниками знаків у дружбі за гороскопом вважаються ті, що відносяться до стихії Води. Тобто знаки зодіаку Риби, Рак та Скорпіон. За словами астрологів, люди, народжені під цими сузір'ями, можуть бути не дуже товариськими, проте зберігають вірність і відданість тим, кого називають друзями.

Люди, народжені під знаками Зодіаку водної стихії, можуть підтримувати довгострокові відносини. І нехай не щодня, але щоразу вони обмінюватимуться енергією зі своїми співрозмовниками під час спілкування. Ось чому за гороскопом Риби, Раки та Скорпіони вважаються найвірнішими друзями.

Читати також

23.08.2023 Гороскоп на 23 серпня для всіх знаків зодіаку: що пророкують зорі

День переосмислення та оцінки своїх вчинків – як у професійній, так і в особистій життєвій сфері. Можна проводити роботу над помилками, робити висновки та визначати нові мету та завдання. Тим, хто стурбований своєю кар'єрою, зірки рекомендують трохи пригальмувати: зараз зусилля успіхом не увінчаються, тож потрібно взяти таймаут і нагромадити необхідні для роботи сили – як фізичні, так і моральні.